Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Ochrona

Ochrona

Ostatnia edycja: 19.02.2007, 20:35
Ochrona
Mary mag umysłu osłania swoja fizyczna postać właśnie tą szkołą magii.


Magiczna Tarcza
Magiczna Tarcza tworzy wokół rzucającego aurę, która zwiększa klasę pancerza. Na wyższym poziomie Magiczna Tarcza pochłania też część obrażeń fizycznych, choć nie chroni przed magicznymi atakami za pomocą ognia, czy błyskawic. Wraz ze wzrostem umiejętności z zakresy Szkoły Ochronnej wzrasta efektywność i czas działania tego zaklęcia.

Pierścień Trucizny
Po rzuceniu Pierścienia Trucizny wokół czarodzieja wyrastają magiczne kolcem, kierujące się we wszystkie strony. Te kolce zadają obrażenia od trucizny i ranią przez pewien czas. Ponieważ trucizny nie działają na niumarłych, kolce nie mają na nich efektu. Wraz ze wzrostem umiejętności z zakresu Szkoły Ochronnej wzrasta efektywność i czas działania tego zaklęcia.

Aura Mrozu
Ten czar przywołuje ruchomy pierścień mrożącej energii, która zadaje obrażenia od zimna. Na wyższych poziomach czar może spowolnić trafionych wrogów. Nie można równocześnie korzystać z Aury Morzu i Aury Płomieni. Wraz ze wzrostem umiejętności z zakresu Szkoły Ochronnej wzrasta efektywność i czas działania zaklęcia.

Aura Płomieni
Ten czar przywołuje ruchomy pierścień palącej energii, która zadaje obrażenia od ognia. Na wyższych poziomach czar może palić wrogów przez pewien czas. Nie można równoczesniej korzystać z Aury Mrozu i Aury Płomieni. Wraz ze wzrostem umiejętności z zakresu Szkoły Ochronnej wzrasta efektywność i czas działania tego zaklęcia.

Tacza Many
Tarcza Many pozwala użyć wewnętrznej energii magicznej w celu ochrony punktów wytrzymałości. Tarcza rozdziela otrzymane obrażenia pomiędzy punkty wytrzymałości a zapas Many. Przy niskim poziomie umiejętności rzucającego czar będzie trącić więcej punktów wytrzymałości niż Many. Wraz ze wzrostem umiejętności te proporcje zaczną się odwracać, aż obrażenia będą równomiernie rozdzielane pomiędzy Manę i punkty wytrzymałości.

 

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.