Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Dragon Age: Początek

Dragon Age: Początek

Dragon Age Początek to gra cRPG osadzona w realiach dark herotic fantasy, która łączy oryginalne sposoby prowadzenia fabuły z tradycyjnymi grami RPG. Gra ma być „powrotem do korzeni” firmy Bioware.

Wiek Smoka to wspaniała gra cRPG, która ma dostarczyć wyśmienitej zabawy wszystkim którzy lubią długie i epickie opowieści. Duża interakcja ze światem, wiele możliwości fabularnych, a także wybór historii pochodzenia, ma sprawdzi że fabuła będzie niesamowita. Bioware mimo stworzenia pięknej i szczegółowej grafiki 3D stawia przede wszystkim na fabułę i świat gry. Ferelden, bo tak zowie się królestwo, w którym toczy się akcja gry, to miejsce, w którym ciągle coś się dzieje. To Ty masz mieć wpływ na to co stanie się z królestwem, od twoich decyzji zależeć będzie los królestwa.

W walce z Mroczną Plagą nie będziesz sam, zwerbujesz towarzyszy. Jednak nie są to potulne baranki, mają oni własne zdanie i motywacje. Więc będziesz musiał się liczyć z ich zdaniem jeśli chcesz gości ich w drużynie.

Każda podróż przez Ferelden będzie unikatowa.

Wymagania sprzętowe:

Brak podanych wymagań sprzętowych

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
dragonstec, 04.12.2009, 17:37
Ta gra to arcydzieło godny nastepca Baldursa a moze nawet wiecej nic tylko polecic ta gre wszyskim fanom RPG fabuła klimat muzyka rozgrywka wszystko dopieszcone i tak trzymac.
Avatar
ludvig77, 12.12.2009, 18:40
a ja się z tym nie zgodzie z przedmówcą, gra nie ma klimatu, po paru godzinach grania kompletnie mi się znudziła, jak dla mnie przereklamowany hicior, bez polotu
Avatar
freestylebst, 16.12.2009, 09:55
Dla mnie to jakaś ściema z tym następcą baldursa o.O Co te gry mają ze sobą wspólnego?? Rozumiem jeśli ktoś powie że Neverwinter Nights jest następcą baldursa... Ale Dragon Age?? Musze kiedyś w to zagrć :P
Avatar
Celsius, 18.02.2010, 10:23
Zgadzam się z dragonstecem,jednakże tylko pod względem fabuły,klimatu i muzyki. Natomiast tak ostentacyjne nie zgadzanie się z jednak subiektywną oceną danego forumowicza,wydaje mi się jest nie na miejscu.Oczywiście każdy ma inne wyobrażenie o tzw."miodności" gry i każdy może porównywać i podchodzić do danego projektu tak jak mu pasuje.
Avatar
vamrock, 09.09.2013, 21:20
genialna gra! czekalem na cos takiego od czasu baldursow
Avatar
krasnolud-na-ladowarce, 10.07.2015, 10:35
Nie było mi jeszcze dane grać w Dragon Age, ale znajomi mi polecali. Wiecie, czy można gdzieś kupić już jakieś części w rozsądnej cenie? I czy powinno grać się od 1 części czy można zacząć od którejkolwiek - chodzi mi o łączenie fabuł poszczególnych gier.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.