Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Najnowsze wieści

Bądź na biężąco Feed Blip Facebook
Neuroshima Tactics multimedialnie 17.02.2011
(20:32)

Neuroshima Tactics multimedialnie

W wideotece zamieściliśmy drugi już filmik z cyklu filmów prezentujących najważniejsze cechy figurkowej gry Neuroshima Tactics. Filmik poświęcony jest systemowi reakcji, premiera gry już w tym roku.

Nowe figurki Elfów Wysokiego Rodu! 03.10.2010
(12:47)

Nowe figurki Elfów Wysokiego Rodu!

Armia Elfów Wysokiego Rodu została wzmocniona. Do sprzedaży trafiły figurki Smoczych Książąt z Caledoru, Strażników Feniksa i Białych Lwów z Chrace. Figurki można nabyć m.in. u polskich dystrybutorów firmy Games Workshop.

Konkurs dla ilustratorów 19.04.2010
(22:47)

Konkurs dla ilustratorów

Strona neuroshima.org i Wydawnictwo Portal ogłaszają konkurs na neuroshimowe ilustracje. Zadaniem uczestników jest sporządzenie jednej lub kilku ilustracji inspirowanych jednym lub kilkoma z następujących haseł...

Neuroshima Tactics 18.11.2009
(12:02)

Neuroshima Tactics

Wydawnictwo Portal oficjalnie ogłosiło prace nad figurkową grą bitewną w świecie Neuroshimy. Premiera gry planowana jest na przyszły rok. Twórcy obiecują na bieżąco informować o postępach, pokazując m.in. modele figurek i zasady gry. Gra ma mieć tryb kampanii, do gry będzie potrzebne około 12-15 modeli.

Dungeons & Dragons Online za darmo... 09.07.2009
(16:04)

Dungeons & Dragons Online za darmo...

...ale tylko w USA. Już 4 sieprnia Dungeon & Dragons Online: Stormreach zmieni nazwę na Dungeons & Dragons Online: Eberron Unlimited i stanie się darmową grą MMORPG. Przejście na darmowy model finansowy sprawi, że amerykańscy gracze nie będą musieli płacić abonamentu, ale za to będą mogli korzystać z szeregu mikrotransakcji jakie zostaną im zaoferowane.

Rozwiązanie konkursu na neuroshimowe znalezisko 26.06.2009
(18:45)

Rozwiązanie konkursu na neuroshimowe znalezisko

Spośród wszystkich prac nadesłanych na konkurs Wydawnictwa Portal i portalu http://neuroshima.org na najciekawsze neuroshimowe znalezisko wybrane zostały dwie zwycięskie. Ich autorami są RaeptaeR oraz Paweł Adamczyk. Teksty zostaną opublikowane w nadchodzącym dodatku do Neuroshimy noszącym tytuł "Ruiny". Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Warhammer podcast 2 - czyli już druga odsłona 08.12.2008
(06:28)

Warhammer podcast 2 - czyli już druga odsłona

Społeczność Warhammera w Poslce nie próżnuje. Niedawno pisaliśmy o podcast'cie Warhammera, a już pojawiła się kolejna część. Zapraszamy do przesłuchania. Link do pobrania podcast'a.
Warhammer podcast 06.12.2008
(02:31)

Warhammer podcast

Nasze skromne erpegowe poletko jest niczym w porównaniu z prężnie działającym, zagranicznym biznesem. Wydawcy zapadli w sen zimowy, produkcja i tłumaczenie nowych dodatków stanęło, nawet w przypadku najbardziej popularnych u nas systemów. Nic dziwnego, że fani wzięli sprawy w swoje ręce i rozpoczęli proceder ożywienia naszej sceny gier fabularnych. Fani Warhammera wpadli na pomysł zaszczepienia u nas zachodniego wynalazku, tzw. podcastów.
Neuroshima - Bestiariusz już w sklepach! 23.11.2008
(04:24)

Neuroshima - Bestiariusz już w sklepach!

Do sklepów trafił nowy dodatek do fabularnej gry Neuroshima, pod tytułem Bestiariusz: Bestie. Skromne 128 stron jest nabite pomysłami, patentami i świetnymi grafami. Dodatek bez wątpienia jest niezbędnikiem dla Mistrzów Gry lubujących się w tym systemie. Cena Bestiariusza to 35 złotych.

TP ogłasza konkurs na fabułę gry komputerowej 12.09.2008
(03:01)

TP ogłasza konkurs na fabułę gry komputerowej

W konkursie Telekomunikacji Polskiej wszyscy miłośnicy fabularnych gier komputerowych mogą spróbować swoich sił i stać się autorami scenariusza nowej, polskiej gry. Na twórców trzech najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody: od 2,5 do 10 tysięcy złotych. Laureat będzie też współpracował przy dalszym tworzeniu gry.
Hotnews
Hotnews
Hotnews
Hotnews
  • Hotnews Thumb
  • Hotnews Thumb
  • Hotnews Thumb
  • Hotnews Thumb

Nowości w dziale "Gry RPG"