Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Najnowsze wieści

Bądź na biężąco Feed Blip Facebook
Nowe artykuły 27.08.2012
(22:44)

Nowe artykuły

W serwisie pojawiły się trzy nowe artykuły gamemena, są to kolejno: recenzja książki "Zaginione Wrota", recenzja filmu "Mroczne Miasto" i krótki felieton poświęcony celom w grach: No target, no fun. Zapraszamy do zapoznania się z tekstami.

10-ty numer Innych Sfer 16.08.2012
(23:56)

10-ty numer Innych Sfer

No i stało się. Stały się Złote Maski, stał się Hardkon, wreszcie – stał się 10-ty, skromnie jubileuszowy numer naszego, poświęconego grom, zinu. To pierwsze dostarczyło nam ostrej motywacji do napisania co nieco o konkursie LARPów odbywającym się na Pyrkonie, ale drugie czarująco rozleniwiło, doprowadzając do frustracji przedłużającymi się przygotowaniami numeru. No ale w końcu miało być tip-top, urodzin nie ma się codziennie. Na płycie dołączanej do CDA też nie ląduje się „przy okazji”.

Wiemy, kiedy ostatni tom "Pana Lodowego Ogrodu"! 12.07.2012
(12:32)

Wiemy, kiedy ostatni tom "Pana Lodowego Ogrodu"!

Jarosław Grzędowicz poinformował o ukończeniu prac nad długo wyczekiwanym zwieńczeniem przygód Vuko. Czwarty i ostatni tom "Pana Lodowego Ogrodu" zostanie wydany jesienią tego roku.

Andrzej Sapkowski na Targach Książki w Warszawie 07.05.2012
(23:25)

Andrzej Sapkowski na Targach Książki w Warszawie

Na warszawskich Targach Książki gościć będzie Andrzej Sapkowski, spotka on się z czytelnikami 11 maja, w piątek w godzinach od 16 do 17 w Pałacu Kultury i Nauki. Spotkanie odbędzie się w atmosferze swobodnej dyskusji, będzie można dostać autograf.

O dubbingu w filmach 05.05.2012
(13:49)

O dubbingu w filmach

Na Strefie RPG pojawił się krótki felieton gamemena dotyczący dubbingu w filmach. Zapraszamy do lektury.

Assassin’s Creed: Tajemna krucjata - już wkrótce 23.04.2012
(20:07)

Assassin’s Creed: Tajemna krucjata - już wkrótce

Już 9 maja w polskich księgarniach pojawi się nowa książka Olivera Bowdena z serii Assassin’s Creed. Powieść Tajemna krucjata opowiada o Altaïrze ibn La'Ahadzie, asasyńskim Mistrzu żyjącym na przełomie XII i XIII wieku. Losy Altaïra przedstawia Niccolò Polo, ojciec słynnego podróżnika, Marco.

Battlefield 3: Rosjanin już w księgarniach 18.04.2012
(17:53)

Battlefield 3: Rosjanin już w księgarniach

Dziś na półki księgarń trafia polski przekład powieści sensacyjnej Andy’ego McNaba i Petera Grimsdale’a – Battlefield 3: Rosjanin. Książka ta, opierając się na motywach słynnej gry o tym samym tytule, opowiada o losach Dimy Majakowskiego, byłego żołnierza Specnazu, który wraca do służby w siłach specjalnych Matki Rosji pod wpływem presji GRU. Zlecenie jest jednorazowe. Ma podjąć się niezwykle trudnej misji, która w sposób zupełnie nieoczekiwany wymknie się spod kontroli samego Majakowskiego, jak i jego szefostwa w Moskwie.

Książka Battlefield 3: Rosjanin już w kwietniu 12.04.2012
(15:44)

Książka Battlefield 3: Rosjanin już w kwietniu

Już 18 kwietnia na półki polskich księgarń trafi wyczekiwana powieść sensacyjna autorstwa Andy’ego McNaba i Petera Grimsdale’a - Battlefied 3: Rosjanin.

Świat Dysku znowu stanął otworem 12.04.2012
(00:01)

Świat Dysku znowu stanął otworem

Powszechnie uznawana prawda głosi, że kiedy policjant wyjeżdża na urlop, ledwie ma czas otworzyć walizkę, nim znajdzie pierwsze zwłoki. Komendant Sam Vimes ze Straży Miejskiej Ankh-Morpork jest właśnie na urlopie na wsi – niewinnej i wesołej, ale nie dla niego są zwykłe trupy w szafie.

Assassin's Creed: Tajemna krucjata już 9 maja 03.04.2012
(23:11)

Assassin's Creed: Tajemna krucjata już 9 maja

W mrocznych zaułkach i pełnych przepychu pałacach Damaszku, Jerozolimy i Akki młody asasyn z Masjafu – Altaïr Ibn-La'Ahad – tropi kolejnych uczestników spisku templariuszy. Czy uda mu się odkupić własne winy i przywrócić pokój w Ziemi Świętej?

Hotnews
Hotnews
Hotnews
Hotnews
  • Hotnews Thumb
  • Hotnews Thumb
  • Hotnews Thumb
  • Hotnews Thumb

Najnowsze artykuły w dziale

Ostatnio dodane opowiadania