Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Polityka prywatności

Polityka prywatności

Data opublikowania: 23.12.2008, 08:24

Jakie dane są zbierane

Wortal Strefa RPG podobnie jak większość innych stron zbiera dane o odwiedzających go użytkownikach. Zbieramy tylko niezbędne minimum danych, jakie są nam potrzebne do funkcjonowania serwisu. Automatycznie zapisujemy tylko Twój adres IP i czas kiedy logujesz się na stronie. Podczas rejestracji (nieobowiązkowej) wszystkie dane jakie podasz (wymaganie i opcjonalne) również są zapisywane. System statystyk (Google Analytics) którego używamy zbiera także informacje m.in. o przeglądarce jakiej używasz, rozdzielczości Twojego ekranu, dostawcy Internetu czy tego jak długo przebywasz na stronie.

Wszystkie dane zebrane przez naszą stronę są używane tylko i wyłącznie przez nią. Dane te nie są sprzedawane, ani przekazywane osobom trzecim. Wyjątkiem są tutaj systemy reklam jak np. Google Adsense, czy statystyk jak Google Analytics. Systemy te mogą pobierać niezbędne do swojego funkcjonowania dane, takie jak np. adres IP.

Zabezpieczenie danych

Używamy wszelkich środków bezpieczeństwa aby chronić dane które zbieramy. Dostęp do nich ma jedynie administracja serwisu. Hasło które podajesz podczas rejestracji jest dodatkowo hashowane, przez co nie jest możliwe jego odgadnięcie.

Kontakt z administracją

Wszelkie możliwe formy skontaktowania się z administracją strony wymienione są w dziale "Kontakt".

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce: