Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Współpraca

Współpraca

Data opublikowania: 13.04.2007, 18:38
Ostatnia edycja: 12.04.2012, 11:07

StrefaRPG, serwis o grach cRPG, RPG i fantastyce, istnieje już od 6 lat i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Jesteśmy otwarci na różnorodne formy współpracy z wydawcami, stronami internetowymi o podobnej tematyce, organizatorami konwentów oraz osobami, które chcą zrealizować swoje pomysły i zaznaczyć swoją obecność w sieci.

Reklama

Jesteśmy zainteresowani reklamowaniem produktów i/lub wydarzeń zgodnych z tematyką naszego serwisu. Oferujemy dużą możliwość różnych form reklamowania się na łamach naszego serwisu. Oferujemy także reklamy bezpłatne oraz wysokie rabaty dla stałych klientów lub dla produktów/wydarzeń objętych naszym patronatem.

Agencje reklamowe

W sprawie kampanii reklamowych w witrynie prosimy kontaktować się z firmą:

obrazek

AdAction Sp. z o.o.
ul. Senatorska 13/15
00-075 Warszawa NIP: 584 02 00 548
REGON: 190549164

Tel. +48 22 829 65 38

sprzedaz@adaction.pl

Recenzje

Chętnie zrecenzujemy Państwa produkt, musi on być jednak zgodny z tematyką serwisu. W przypadku recenzji które mają okazać się w dniu premiery, produkt musi zostać do nas wysłany przynajmniej na 3 dni wcześniej. W przypadku wyrażenia zainteresowania taką formą reklamy, prosimy o kontakt (formy kontaktu poniżej).

Patronaty

Jeśli chcesz, żeby Strefa RPG objęła patronat nad danym produktem lub wydarzeniem. Patronat obejmuje gry: fabularne, komputerowe, karciane, planszowe, a także książki i konwenty lub podobne imprezy o tematyce wiązanej z serwisem. Każdy patronowany przez nas produkt może liczyć na reklamę i częste newsy na łamach naszego serwisu.

Reklama

Strefa RPG oferuje szerokie możliwości reklamy. Jeśli są Państwo zainteresowani reklamą w naszym serwisie, prosimy o kontakt. Statystyki strony i wszelkie potrzebne informacje zostaną przesłane e-mailem.

Rodzaje reklam

Billboard (750x100px, 728x90px) Duży billboard to idealne miejsce na reklamę swojego produktu. Widoczny na każdej podstronie, umieszczony w górnej części serwisu zwraca uwagę każdego. Dopuszczamy umieszczenie billboardu używającego techniki Flash (maksymalna wielkość reklamy to 80KB). Billboard może odtwarzać dźwięk, zabraniamy jedynie używania efektu stroboskopu.

Banner (468x60px) Banner w takich wymiarach może być umieszczony np. między newsami (miejsce które łatwo rzuca się w oczy). Możliwe jest umieszczenie bannera także na poszczególnych podanych przez Państwa podstronach.

Box (160x160px) Box to niewielka reklama w kształcie kwadrata. Wyświetla się w menu, dzięki czemu jest doskonale widoczna. Taka reklama rzuca się w oczy za każdym razem kiedy ktoś przechodzi pomiędzy podstronami serwisu.

Linki partnerskie Uwzględniamy także możliwość dodania linków prowadzących do zaprzyjaźnionych i współpracujących z nami stron internetowych i wydawnictw. Linki zamieszczone są pod menu, gdzie każdy może je bez problemu znaleźć.

Modele cenowe

Opłata stała
Jest to model cenowy w którym płaci się za konkretny czas wyświetlania reklamy (np. dwa tygodnie).

Odsłony
W tym modelu cenowym reklamodawca płaci za konkretną ilość odsłon bannera.

Kliknięcia
W tym wypadku reklamodawca wykupuje konkretną ilość kliknięć w banner.

Cennik

Cennik nie jest stały i zależy od klienta, rodzaju oraz czasu trwania reklamy. W celu ustalenia zasad kampanii reklamowej i jej ceny prosimy o kontakt:

Nasi Partnerzy

Do tej pory współpracowaliśmy między innymi z:

  • Techland - promocja i patroant gry Heroes of Annihilated Empires
  • Sklep internetowy gracz.com.pl - sponsoring nagród do konkursu Magic: The Gathering
  • CD Projekt - sponsoring nagród do konkursu "Wakacje z Wiedźminem"
  • Intoxicate Interactive - promocja gry Afterfall
  • Cenega Poland - sponsoring nagród do konkursów dotyczących gry Sacred 2: Fallen Angel i Fallout 3
  • Toruńskie Dni Fantastyki 2008 - patronat konwentu

Kontakt

W przypadku zainteresowania którąkolwiek formą współpracy, możecie się Państwo skontaktować z nami korzystając z poniższych danych:

Paweł Burda
E-mail: redakcja [at] strefarpg.pl
Gadu-Gadu: 5700114

Na e-maile odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

Na Gadu-Gadu prosimy pisać, kiedy nasz konsultant jest on-line. Prosimy nie zostawiać wiadomości w przypadku jego nieobecności. W przypadku kontaktu telefonicznego prosimy dzwonić do godzinach od 15 do 20 - od poniedziałku do piątku, a w soboty i niedziele w godzinach między 10, a 15.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce: