Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło

Najnowsze wieści

Bądź na biężąco Feed Blip Facebook
Drużynowe Mistrzostwa Polski Veto 2011 10.06.2011
(21:19)

Drużynowe Mistrzostwa Polski Veto 2011

Większość szczegółów dotyczących Drużynowych Mistrzostw Polski Veto 2011 w Krakowie jest już znana! Panie i Panowie, szykujcie termin 16-17 lipca i przyjeżdżajcie hucznie, a licznie do grodu Kraka, gdzie dobrej zabawy nie zabraknie, a zacna kompanija nie pozwoli Wam usnąć nawet na godzinę podczas tego wielkiego vetowego wydarzenia!

Konkurs na ekstraordynaryjny kredens 09.04.2011
(01:14)

Konkurs na ekstraordynaryjny kredens

Informacja prasowa dot. Veto: Od dzisiaj rozpoczynamy konkurs na ekstraordynaryjny kredens! Jeżeli masz pomysł na ciekawą, fabularną lub po prostu grywalną talię do Veto - to jest konkurs dla Ciebie! Opisz go w odpowiednim temacie na forum, a jeśli okaże się na tyle dobry, to opublikujemy go na blogu i nagrodzimy autora kartą okazyjną!

Nowe promki Veto 14.03.2011
(13:17)

Nowe promki Veto

Od marca bieżącego roku możecie zdobyć zupełnie nowe karty promocyjne do Veto. Kuźnia Gier ma ich spory zapas, więc dla każdego starczy, ale niektóre z nich dostępne są tylko w danym okresie roku, więc trzeba się spieszyć! Szczegółowe informacje na blogu Veto2ed.

Drużynowe Mistrzostwa Polski Veto 29.04.2010
(14:26)

Drużynowe Mistrzostwa Polski Veto

Serdecznie zapraszamy na Drużynowe Mistrzostwa Polski Veto! 2010 - turniej klasy mistrzowskiej, organizowany przez Kuźnię Gier wraz z Valkirią. Mistrzostwa są dla każdego! Dla panów braci i niewiast, nowych graczy i starych wyjadaczy, miłośników imprezowania i mózgożernego grania! Więcej informacji na tej stronie.
Rusza nowy sklep z kartami 02.12.2009
(13:40)

Rusza nowy sklep z kartami

Twórcy wortalu mtgnews.pl uruchomili właśnie swój sklep. Znajdziecie tam przede wszystkim karty do gry kolekcjonerskiej Magic the Gathering, gry planszowe oraz kolekcjonerską gre karcianą Veto. W najbliższym czasie dojdą do tego akcesoria do MtG i RPG. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu Zakupymtg.pl.
Turnieje Magic: The Gathering na Porytkonie 19.10.2009
(09:32)

Turnieje Magic: The Gathering na Porytkonie

Na konwencie Porytkon 3 1/3 odbędą się ważne turnieje najpopularniejszej z gier karcianych - Magic: The Gathering. Gracze stoczą walkę o prawo gry w międzynarodowych turniejach w Paryżu i San Diego. Wśród nagród znajdą się między innymi: bilet lotniczy Warszawa - San Diego - Warszawa, booster boxy i boosterki Zendikar oraz karty promo.

Nowa liga Extended na MtGNews.pl 13.05.2009
(07:14)

Nowa liga Extended na MtGNews.pl

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam na internetową ligę gry Magic: The Gathering organizowaną przez serwis MtGNews.pl. Liga odbywa się w formacie Extended. Nie ma znaczenia czy grasz z kolegami na podwórku, czy regularnie wygrywasz sankcjonowane turnieje. Wypróbuj swoje siły i zmierz się z najlepszymi w grze o sławę, chwałę i bogactwo! Zapisy do ligi znajdują się pod tym adresem.
Pełen spis turniejów MtG na Pyrkonie 10.03.2009
(01:24)

Pełen spis turniejów MtG na Pyrkonie

Na stronie Pyrkonu pojawił się pełen spis turniejów Magic: the Gathering, które odbędą się na konwencie. A wśród nich m.in. PTQ Honolulu oraz GPT Barcelona! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową rozpiską dostępną na stronie Pyrkonu 2009.
Relacja z mistrzostw Polski w Mtg 11.09.2008
(22:33)

Relacja z mistrzostw Polski w Mtg

Na stronie Mtgnews.pl pojawiać się będą linki do najnowszych artykułów, zdjęć, Feature Matchy, wyników i wielu, wielu innych materiałów, które przygotujemy dla Was w ciągu najbliższych dni. Codziennie, do rozpoczęcia Mistrzostw, pojawiać się będzie garść nowych informacji i wywiadów. W piątek zamieszczone zostaną komentarze i historie z "dnia zero", czyli turniejów kwalifikacyjnych ostatniej szansy - Grinderów. Natomiast od soboty rusza relacja „na żywo” z placu boju Mistrzostw Polski 2008.
2 sezon ligi internetowej MtGNews.pl 26.08.2008
(02:03)

2 sezon ligi internetowej MtGNews.pl

W imieniu organizatorów zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w następnej odsłonie nowej ligi MtGNews.pl.
Drugi sezon zostanie rozegrany w formacie Standard (T2).Liga odbywać się będzie na zasadzie Swiss + Top8. Obowiązujący program to Wizard + zapasowy MWS. Jeżeli gracze nie będą w stanie dogadać się, co do programu zostanie on narzucony, przez któregoś z koordynatorów ligi.
Hotnews
Hotnews
Hotnews
Hotnews
  • Hotnews Thumb
  • Hotnews Thumb
  • Hotnews Thumb
  • Hotnews Thumb

Nowości w dziale "Karcianki"