Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
2 sezon ligi internetowej MtGNews.pl

2 sezon ligi internetowej MtGNews.pl

Data opublikowania: 26.08.2008, 02:03
Tagi:
W imieniu organizatorów zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w następnej odsłonie nowej ligi MtGNews.pl.
Drugi sezon zostanie rozegrany w formacie Standard (T2).Liga odbywać się będzie na zasadzie Swiss + Top8. Obowiązujący program to Wizard + zapasowy MWS. Jeżeli gracze nie będą w stanie dogadać się, co do programu zostanie on narzucony, przez któregoś z koordynatorów ligi.

Wszystkie wyniki będziecie podawać w specjalnie wydzielonym do tego wątku. Zgłoszenia proszę nadsyłać na maila ligowego: liga@mtgnews.pl. Powinny one zawierać:

- tytuł wiadomości: Liga Ogólna
- Imię Nick Nazwisko
- Czytelnie napisana decklista, bez literówek, z wyraźnie rozdzielonym side boardem i podliczoną ilością kart z main decku.
Chęć wzięcia udziału prosimy dodatkowo potwierdzić postem w wątku. Zamknięcie zapisów nastąpi w (UWAGA!) piątek (29.08.2008) o godzinie 20.00.

W przypadku błędów w zgłoszeniach macie możliwość nanoszenia poprawek. Wyślijcie po prostu nowego maila z dopisanym po myślniku ">

Regulamin ligi znajdziecie TUTAJ. Ulegnie on najprawdopodobniej drobnym zmianom przed rozpoczęciem rozgrywek.

Nagrody:

Specjalna ranga dla zwycięzcy; specjalne trofea graficzne dla top4, które będą zwolnione z wymogu ukrycia tagiem; boostery (ilość zależna od liczby uczestników); 10 gier komputerowych RPG, strategicznych, sportowych, samochodowych (CD Projektu, Cenegi, Electronic Arts), sponsorowanych przez sklep internetowy Zgrami.pl (lista poniżej); dwa puste konta MtGO oraz osiem jednorazowych zniżek 5% na dowolne, MODOwe zakupy od Rozbitego_Bezela.

Lista gier sponsorowanych przez Zgrami.pl:

1x Saga Icewind Dale
1x Saga Gothic
2x Need for Speed Carbon
2x Fifa 07
2x Settlers Dziedzictwo Królów
2x Medieval Total War


Ostateczna ilość nagród w lidze będzie zależna od liczby uczestników tejże. Dlatego jeżeli zależy Ci na wyższej stawce - namów znajomych do wzięcia udziału!

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.