Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
A jednak nie Neuroshima HEX...

A jednak nie Neuroshima HEX...

Data opublikowania: 02.05.2007, 09:14
Tagi:
Sprawa związana z remisem wśród dwóch systemów wybranych na miano "Gra Roku 2007" została ostatecznie rozwiązana. Wszyscy myśleli, że ten tytuł mogą zdobyć dwa systemy na raz, lecz poniższy fragment regulaminu wyraźnie mówi sam za siebie, a organizatorzy najprawdopodobniej o nim zapomnieli...

Jeżeli w końcowym etapie dwaj kandydaci uzyskali ten sam wynik, zwycięzcą zostaje ten, który przez większą liczbę głosujących został wymieniony na pierwszym miejscu. Jeśli obaj zostali wymienieni na pierwszym miejscu przez tą sama liczbę głosujących, zwycięzcą zostaje ten, który przez większą liczbę głosujących został wymieniony na drugim miejscu. Proces ten powtarza się aż do wyłonienia zwycięzcy. Ta sama zasada dotyczy sytuacji, gdy w końcowym etapie większa liczba kandydatów uzyska ten sam wynik.

Po dokładnych badaniach i przeliczaniu głosów niestety Neuroshima HEX nie zajęła pierwszego miejsca, które od teraz należy wyłącznie do tytułu "Wysokie napięcie". Mimo wszystko Neuroshima wyróżniona została tytułem Najlepszej Polskiej Gry Roku 2007.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.