Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Warhammer podcast

Warhammer podcast

Data opublikowania: 06.12.2008, 02:31
Tagi:
Nasze skromne erpegowe poletko jest niczym w porównaniu z prężnie działającym, zagranicznym biznesem. Wydawcy zapadli w sen zimowy, produkcja i tłumaczenie nowych dodatków stanęło, nawet w przypadku najbardziej popularnych u nas systemów. Nic dziwnego, że fani wzięli sprawy w swoje ręce i rozpoczęli proceder ożywienia naszej sceny gier fabularnych. Fani Warhammera wpadli na pomysł zaszczepienia u nas zachodniego wynalazku, tzw. podcastów.
Podcast to utrzymane w stylizacji audycji radiowej nagranie stworzone kilka dni wcześniej, udostępniane na specjalnych serwerach najczęściej w formacie mp3. Jest to rzecz całkowicie darmowa i bardzo na zachodzie popularna, zdążyła też zdobyć zażartych zwolenników w Polsce. W ciągu maksymalnie półgodzinnego (chociaż zdarzają się dłuższe) nagrania twórca/twórcy wymieniają się doświadczeniami, rozpatruję propozycje innych uczestników (możliwe jest np. wysłanie listu bądź dołączenie do dyskusji za pomocą komunikatora) i wymieniają się doświadczeniami ze słuchaczami/między sobą.

Tutaj możecie posłuchać podcastu

Prekursorem podcastów w Polsce jest Tadeus z forum.polter.pl. Stworzył on pierwszy polski podcast poświęcony Warhammerowi, trwający prawie 17 minut. Są to póki co nieśmiałe próby naśladowania zachodnich nagrań, które idą jednak w dobrym kierunku. Strefa RPG z pewnością będzie śledzić postęp prac!

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.