Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Torchlight

Torchlight

Torchlight to światowy debiut studia Runic Games, dla którego pracują osoby, które w przeszłości tworzyły m.in. Dialo, Hellgate: London.

Gra cRPG twórców Diablo i Hellgate: London o małych wymaganiach i przeczącej im – cukierkowej grafice.

Torchlight to światowy debiut studia Runic Games, dla którego pracują osoby, które w przeszłości tworzyły m.in. Dialo, Hellgate: London. Nowy hack’n’slash śmiało może konkurować ze znanymi tytułami i przyciągnąć tysiące graczy z całego świata.

Od strony fabularnej wszystko wygląda banalnie. W kopalniach pod Torchlight odkryto największe złoża Emberu. Bogactwo przyciąga ludzi, ale i zgubę, która im niżej w kopalni tym pewniejsza. Na ratunek przychodzi nasz bohater, który może być jedną z trzech postaci: Alchemik, Niszczyciel, Zwyciężczyni. Każda z nich jest specyficzna, dysponuje trzema drzewkami umiejętności i przystosowana jest do walki na różne dystanse. A by w trakcie podróży nie było nam smutno – cały czas u naszego boku jest nasz zwierzaczek (kot, pies), który nie tylko wspiera nas w walce, ale również sprzedaje nasze przedmioty i korzysta z zaklęć.

Od strony technicznej Torchlight zaskakuje malutkimi wymaganiami jak na obecne czasy. Nie ograniczyło to jednak grafiki, która jest przyjemna i kolorowa. Z jednej strony cukierkowata, z drugiej zaś mroczna, ale dobrze stonowana i przyciągająca. Również dźwięk nie sprawia zawodu, ale czemuż się dziwić, skoro za muzykę odpowiada znany z Diablo czy Starcrafta – Matt Uelmen.

Torchlight to rozległa przygoda z wieloma zadaniami dodatkowymi, która wciągnie na długie wieczory niejedną osobę.

Wymagania sprzętowe:

Procesor: Pentium III 800 MHz
Pamięć RAM: 512 MB
Karta grafiki: GeForce 2 MX200 lub lepsza

Powiązane newsy

Komentarze

Avatar
Puma, 12.10.2012, 11:09
http://torchlight-2.pl

Zapraszam na nowe forum poświęcone grze Torchlight 2 !

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.