Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Alchemik

Alchemik

Data opublikowania: 23.08.2010, 15:29

obrazek

Alchemik (Alchemist)

Alchemik przeważnie używa mocy Emberu do magicznych ataków na odległość. Nie mniej jednak jego wiedza pozwala mu na przyzywanie Golemów, a także Strażnika Emberu, które towarzysząc mu na każdym kroku, bestialsko mordują każdego, kto spróbuje się do niego zbliżyć. Nastawiony głównie na walkę dystansową za pomocą czarów i sług, może jednak stanąć twarzą w twarz z najgroźniejszym potworem i walczyć za pomocą broni białej i umiejętności zwiększających jej działanie.

Statystyki początkowe

HP 200
MP 30
Siła 6
Zręczność 7
Magia 10
Obrona 5

Drzewka umiejętności Alchemika

Ezoteryka - umiejętności będące dosłownie czarami ofensywnymi, pozwalają Alchemikowi walczyć z potworami na odległość i ranić jednocześnie całe grupy wrogów.

Wiedza - umiejętności pozwalające Alchemikowi przywoływać impy i golemy, które będą walczyć u jego boku, a także umiejętności zwiększające możliwości ofensywne i defensywne wszystkich sług.

Walka - nikt nie powiedział, że Alchemik nie może walczyć w zwarciu. Dzięki umiejętnościom z tego drzewka staje się to możliwe, a poza skutecznym zwiększaniem obrażeń, czy też możliwością walki dwoma przedmiotami, możemy również przywołać Srażnika Emberu, który będzie nas bronił, rażąc potwory promieniem Emberu.

"Ember to kwintesencja magii, podstawa mojej sztuki. Dla mojej kasty, Torchlight jest miejscem mocy, największym kiedykolwiek odkrytym złożem Emberu. Nie słyszałem wcześniej o problemach trapiących to miejsce.

Przybyłem tu kierowany własnymi potrzebami, ale zagubiłem się jak tylko przekroczyłem granice miasta. Zło czające się w zakamarkach Torchlight pochłonęło mnie, możliwe że nigdy się od niego nie uwolnię.

Kopalnie są mroczne, a ciemność poniżej nich niemożliwa do opisania. Tam jest potęga ponad wszelkimi wyobrażeniami, ale cena jej zdobycia jest tak wysoka."

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.