Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Niszczyciel

Niszczyciel

Data opublikowania: 23.08.2010, 14:08
Ostatnia edycja: 11.04.2012, 17:04

Niszczyciel (Destroyer)

Niszczyciel, lub gdy ktoś gra w angielską wersję Destroyer to oczywiście odpowiednik Barbarzyńcy z Diablo. Podobieństwa nie kończą się bynajmniej na samym wyglądzie, cała rozgrywka jest bliźniaczo podobna. Jeśli bardzo dosłownie interpretujesz gatunek hack & slash (tnij i rąb), ta klasa jest najlepszym wyborem. Kupa mięcha, z jeszcze większą kupą uzbrojenia tnąca i robiąca wszystko wkoło, to właśnie Niszczyciel.

Statystyki początkowe

HP 300
MP 20
Siła 10
Zręczność 4
Magia 3
Obrona 10

Drzewka umiejętności Niszczyciela

Berserker - umiejętności nastawione na bezpośrednią walkę z przeciwnikami, wdarcie się w tłum potworów i skuteczne mordowanie ich za pomocą potężnych ciosów.

Tytan - umiejętności nastawione na wywoływanie wstrząsów i wybuchów, które skutecznie niszczą wszystko co będzie dookoła.

Fantom - umiejętności pozwalające przywoływać widma, które nas wspomagają jak i rzucać aury na przeciwników, które nie tylko ich osłabią, ale i będą ranić.

"Wieczny wędrowiec, zaprawiony w boju ze swoimi dwoma ostrzami przywędrował do Torchlight gdy tylko dowiedział się o złu które się tam rozpanoszyło. Dzięki potędze swoich przodków, Destroyer przewyższa wszystkich i wszystko w bezpośredniej walce i jest w stanie miażdżyć przeciwników swoją brutalnością, a także z łatwością radzić sobie nawet z hordami nieprzyjaciela na raz. Ze swoim dużym poczuciem praworządności swoimi ostrzami wprowadza rządy prawa i sprawiedliwości. Niestety w Torchlight rzeczy nie są tak proste, jakie się mogą początkowo wydawać.

Coraz silniejsze siły mroku mogą zaćmić prawe osądy Niszczyciela, tylko czas pokaże czy nie zdeprawuje to przypadkiem jego duszy."

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.