Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Gniew Natury

Gniew Natury

Ostatnia edycja: 19.02.2007, 20:37
Gniew Natury
Czarodzieje władający tą Szkołą Magii, tak jak niegdyś druidzi, potrafią opanować dzika silę natury i wykorzystać ją do różnych celów.


Dzikie Uderzenie
Dzikie Uderzenie odbija cześć twoich ran w przeciwnika. Zaklęcie to, częściowo chroni przez fizycznymi obrażeniami każdego rodzaju, zarówno siecznymi, obuchowymi, jak i kłutymi, ale nie zabezpiecza przed innymi efektami, takimi jak trucizny, choroby, czy magia. Kiedy wydasz więcej punktów umiejętności na Szkołę Gniewu Natury, zwiększy się czas działania i efektywność czaru.

Równowaga Natury
Wojownik, który lubi czasem skorzystać z magicznych kunsztów nie powinien przeoczyć tego prostego czaru. Równowaga natury zwiększa obrażenia, jakie ofiara czaru odniesie od ataków fizycznych, czyli siecznych, obuchowych i kłutych. Inne rodzaje ataków (magii, trucizny, choroby) nie zostają wzmocnione przez ten czar. Kiedy wydasz więcej punktów umiejętności na Szkołę Gniewu Natury, zwiększy się czas działania i efektywność czaru.

Przywołanie Potwora
Czarodziej za pomocą Przywołania Potwora w mgnieniu oka sprowadza do siebie jakąś istotę. Przywołana istota będzie chronić czarodzieja przez kilka minut, potem wróci tam, skąd przybyła. Początkowo za pomocą tego czaru można przywołać słabe zwierzęta, ale kiedy podniesiesz swoje umiejętności, będziesz przywoływać potężniejsze potwory. Naraz można przywołać tylko jedną istotę, a jej utrzymanie pochłania stopniowo niewielką ilość many.

Oko Szamana
Oko Szamana przywołuje duchowe oko, które uda się we wskazane miejsce i obejrzy okolicę, nie ryzykując wykrycia. Oko pozwala odsłonić fragmenty mapy ukryte przed twoim wzrokiem. Oko znika, gdy minie czas działania czaru. Kiedy wydasz więcej punktów umiejętności na Szkołę Gniewu Natury, zwiększy się czas działania oraz pole widzenia oka.

Plaga Owadów
Nie można rzucić na wroga gorszej klątwy niż Plaga Owadów. Ten straszny czar wysyła chmarę owadów, które kłębią się na wybranym obszarze, gryząc i żądląc wszystkich wrogów. Na wyższym poziomie insekty moją większą szansę na zatrucie wrogów. Kiedy wydasz więcej punktów umiejętności na Szkołę Gniewu Natury, zwiększy się czas działania i efektywność czaru.

 

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.