Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Dominacja

Dominacja

Ostatnia edycja: 19.02.2007, 20:37
Dominacja
Magia pozwalająca wpływać na umysły innych istot w rękach potężnych czarodziejów, może stać się niezwykle niebezpieczna.


Spowolnienie
Rzucający spowolnienie, wypełnia obszar niewidocznymi pasami magicznej materii, która przeszkadza w ruchu pobliskim wrogom. Po rzuceniu czaru wszyscy wrogowie, którzy znajdują się na obszarze jego działania, będą się poruszać wolniej. Nie ma ograniczenia ilości dotkniętych tym czarem istot, ale efekt kilku Spowolnień nie kumulują się. Kiedy wydasz więcej punktów umiejętności na tą Szkołę Magii, zwiększy się czas działania i efektywność czaru.

Niezgoda
Moc Niezgody wzbudza chaos i zamieszanie w szeregach wrogów. Po rzuceniu tego czaru losowy przeciwnik może zawrócić się przeciw swoim towarzyszą, działając w ten sposób na twoją korzyść. Czar zadaje obrażenia wybranej ofierze, nawet jeśli moc Niezgody nie zadziała. Kiedy wydasz więcej punktów umiejętności na Szkołę Dominacji, zwiększy się czas działania czaru oraz skuteczność na skłócenie wrogów.

Uśpienie
Kiedy czarodziej rzuca uśpienie, niektórzy przeciwnicy na obszarze działania czaru mogą zapaść w krótki sen. Dotknięte czarem istoty padną bezradnie na ziemię, dopóki nie minie czas działania czaru. Kiedy wydasz więcej punktów umiejętności na Szkołę Dominacji, zwiększy się szansa na uśpienie wrogów oraz wydłuży się ich sen.

Dominacja
Czar Dominacji próbuje zauroczyć losowego wroga na obszarze działania czaru. Jeśli czar się uda, zauroczona istota będzie podążać za tobą wszędzie jako towarzysz i chronić cię przed wrogami, dopóki nie minie efekt działania czaru. Gdy czar przestanie działać, istota odzyska panowanie nad swoim umysłem i być może zechce się zemścić. Ten czar działa tylko na istoty posiadające umysł, a więc niektóre potwory, np. przykład nieumarli, są na niego odporni. Kiedy wydasz więcej punktów umiejętności na Szkołę Dominacji, zwiększy się czas działania i szansa na zdominowanie.

 

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.