Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Boska Łaska

Boska Łaska

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 10:50
Boska Łaska
Rzucanie tych czarów daje rzucającemu czar wielkie moce duchowe. Czary z Szkoły Boskiej Łaski mogą wzmocnić miecz, uspokoić dłoń, a nawet wezwać ducha potężnego rycerza.


Boska Potęga
Ten czar wzywa niebiańską energię, która zwiększa obrażenie zadawane w walce wręcz przez rzucającego czar, a na wyższych poziomach także wszystkich przyjaciół w promieniu działania. Początkowo czar zwiększa tylko obrażenia zadawane przez rzucającego czar. Kiedy wydasz więcej punktów na tę Szkołę Magii, czar będzie też zwiększał obrażenia twoich towarzyszy. Na wyższym poziomie czar zwiększa też na pewien czas Siłę rzucającego czar, ale zwiększona Siła nie kumuluje się z innymi tymczasowymi jej wzmocnieniami. Wraz ze wzrostem umiejętności wydłuża się czas działania czaru.

Błogosławiona Celność
Rzucenie tego czaru przywołuje niebiańska energię, która uspokaja dłoń i poprawia celność, zwiększając procentową szansę trafienia w walce wręcz i na dystans. Początkowo czar ten zwiększa umiejętności władania wszystkimi rodzajami broni i walki wręcz. Czas działania czaru wydłuża się wraz ze wzrostem umiejętności.

Wspaniały wzrok
Ten potężny czar pozwala rzucającemu połączyć się z duchami w okolicy, dzięki czemu staje się on czujniejszy i więcej zauważa. Rzucenie czaru zwiększa na pewien czas Percepcje postaci, a wraz ze wzrostem umiejętności zwiększa się też szansę Znajdowania Pułapek/Ukrytych Przejść. Wraz ze wzrostem umiejętności rośnie skuteczność i czas działania czaru.

Boska Moc
Niewielu śmiertelników jest w stanie okiełznać na dłuższy czas niesamowite siły wyzwalane przez Boską Moc. Po rzuceniu tego czaru z góry ściągana jest energia, która na pewien czas zwiększa Siłę postaci. Kiedy czar stanie się mocniejszy, zacznie też dawać premię do Wytrzymałości. Kiedy zwiększysz swoje umiejętności z zakresu Boskiej Łaski, wydłuży się czas działania czaru.

Duchowy Rycerz
W czasach ciemności mądry czarodziej przywołuje rycerza światła. Rzucając ten czar, przywołujesz potężnego wojownika ze starożytnych czasów, by walczył dla ciebie. Duchowy Rycerz będzie wiernie i posłusznie za tobą podążał i walczył z wrogami, którzy staną przeciw tobie. Kiedy wzrosną twoje umiejętności, będziesz przywoływać potężniejszych rycerzy, którzy będą mieli więcej punktów wytrzymałości i będą zadawać większe obrażenia. Więź duchowa z rycerzem jest słaba, więc musi on po kilku minutach wrócić do swojego świata. Ponadto można na raz przywołać tylko jedną istotę, a jej utrzymanie będzie kosztować niewielką ilość Many.


 

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
pokora1982, 22.07.2015, 14:43
Nie kojarzę tej giery... coś mnie ominęło.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.