Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Rozwiązanie konkursu Fotogrunwald

Rozwiązanie konkursu Fotogrunwald

Data opublikowania: 24.08.2010, 23:24 | Informacja prasowa
Tagi: grunwald, cenega, polskie imperium, konkurs, strategia

Cenega, wyłączny partner firmy 1C w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Rumunii oraz partner na Węgrzech z przyjemnością ogłasza, iż zakończyliśmy konkurs na najlepszą fotografię tegorocznej rekonstrukcji Bitwy pod Grunwaldem.

Zwycięzcy poza edycją kolekcjonerską gry Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu zostaną nagrodzeni w sposób wyjątkowy na polskim rynku gier komputerowych – ich prace znajdą się w instrukcji oraz na płycie z grą, dostępne do obejrzenia z poziomu instalatora!

Z okazji obchodów 600.-lecia bitwy pod Grunwaldem firma Cenega, wydawca gry Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu, ogłosiła konkurs na najlepszą fotografię z tegorocznej rekonstrukcji bitwy. Została uruchomiona strona www.fotogrunwald.pl, na której można było umieszczać swoje zdjęcia z inscenizacji bitwy. Fani gier strategicznych oraz historii nie zawiedli 15 lipca 2010 - dostaliśmy kilkadziesiąt zdjęć konkursowych, które są do obejrzenia w galerii konkursu Fotogrunwald: http://fotogrunwald.pl/galeria/

Jury złożone z pracowników firmy Cenega wybrało spośród nich pięć najlepszych, a autorzy wygrają wspaniałe nagrody. Nie tylko otrzymają edycję kolekcjonerską gry Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu, ale przede wszystkim ich zdjęcia trafią do polskiego wydania gry - pojawią się zarówno w instrukcji, jak i na płycie z grą – będą dostępne do obejrzenia z poziomu instalatora gry!

Galeria zwycięskich prac znajduje się pod adresem http://fotogrunwald.pl/zwyciezcy/

Więcej informacji o grze Polskim Imperium: Od Krzyżaków do Potopu pod adresem: http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2265

Cechy charakterystyczne gry:

 • Niesamowita strategia historyczna osadzona w latach 1350 – 1650.
 • Kampanie militarne na wielką skalę, które pozwolą graczowi zmienić małe księstewko w wielkie, mocarne królestwo.
 • Efektowna i bardzo sugestywna grafika nawiązująca do klimatu gry
 • Mapy strategiczne Europy Wschodniej w 3D z autentycznymi terenami, jednostkami wojskowymi.
 • Redakcja merytoryczna i historyczna gry – Jacek Komuda
 • 26 frakcji do kontroli: rosyjskie, polskie, księstwa litewskiego, tereny zakonów rycerskich i Monarchii Europy Wschodniej.
 • Moduł polityczno-ekonomiczny przeplatany z elementami role playing ukazuje skomplikowane szczegóły dyplomatycznych i militarnych zmagań w średniowiecznej Europie.
 • Mnóstwo znanych historycznych postaci i setki bohaterów rozgrywki - każdy ze swoją własną specjalnością: dowódcy, komandosi, księża, alchemicy i szpiedzy.
 • Rozszerzona polska kampania: 7 nowych historycznych misji
 • gra zaktualizowana w porównaniu z wydaniem europejskim – wprowadzony będzie szereg usprawnień z pierwszego patcha do gry.
 • 10 dodatkowych polskich jednostek!

Zamów swój egzemplarz już teraz - http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1214

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.