Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
O Cyklopach

O Cyklopach

Ostatnia edycja: 11.04.2012, 17:44

Cyklop - w starożytnym języku oznacza okrągłooki. Cyklopi zamieszkuja wyspy Trójcy leżące na wschodnim morzu Atlans. Tam zadomowiły się na przybrzeżnych skałach, pożywiając się rybami oraz skalistymi owcami przychodzącymi tutaj po wodę. Wyspy Trójcy zamieszkane są także przez konie słońca - pegazy. Kiedyś wyspy ogarnęły trzęsienia ziemi przez co większość skalistych owiec zginęło. To wywołało plagę głodu wśród cyklopów. By jej się przeciwstawić zdecydowali się szukać jedzenia w gniazdach pegazów. Kiedy dorosłe pegazy wróciły do swoich gniazd i odkryły co się stało, postanowiły zabić wszystkie cyklopy. Wielu z jednookich poległo, reszta zdecydowała się uciekać przez morze na ziemie Atlans, gdzie ich przodkowie żyją po dziś dzień.

Cyclop

Wzrost tych istot jest niezwykły, podobnie jak ich masa. By ją zaspokoić muszą ciągle jeść. Gdy nie mają pożywienia stają się agresywne, a ich agresja zamienia się w furię przeciw każdemu. Rzeczy które tworzą go niebezpiecznym jest jego nadnaturalna siła i gigantyczna drewniana maczuga. Cyklopi są jednak głupi i powolni, przez co można łatwo je pokonać z łuku, szybko krążąc wokół przeciwnika. Najważniejsze jest nie dopuścić go do walki w zwarciu. Walka z nim to czasochłonny test wytrzymałości. Cyklopi są bardzo wrażliwi na magię, jednak ich gruboskurność pozwala przezwyciężyć wiele ataków.Obrazek

Nazwa

Rodzaj ataku
Życie

Obrona:
Na magię
Na ataki sieczne
Na ataki obuchowe
Na ataki miażdżące

Zdolności lub czary

Opis i ocena

Cyklop

Cyklop
(Cyclops)

 - 120+
 - 3000


 - 0
 - 9
 - 10
 - 3

Brak

Dobry przeciwnik. Nie jest wolny, ma niezły atak oraz sporą ilość życia. Występują jego dwie odmiany - silniejsza i słabsza. Dobry jest na niego jakiś czar spowalniający i łuk.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.