Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
O Minotaurach

O Minotaurach

Ostatnia edycja: 25.10.2006, 17:55

Minotaur - starożytna, potężna istota z ciałem człowieka i głową byka. Nie jest on specjalnie inteligentny, lecz zdecydowanie jest mądrzejszy od zwykłych dzikich potworzy. Historia ich postaci jest ukryta w mrokach czasu. Powiada się, że są oni resztką antycznej rasy, która przybywała do brzegów Atlans na gigantycznych łodziach z owianych tajemnicą, południowych krain. Minotaury są samotnikami często zamieszkującymi stare ruiny, zamczyska lub opuszczone labirynty. Są wrogie wszystkim, którzy będą chcieli ich odwiedzić.

Minotaur

Ci niewiarygodnie wytrzymali i mocarni wojownicy otrzymali przydomek niepokonanych, nie mając w walce sobie równych. Nawet jeżeli nie używają wyszukanych taktyk, nadrabiają to walecznością i odwagą. Od urodzenia są obdarzeni przez bogów potężnych ciałem, ostrymi rogami i silnymi racicami, natomiast przez rzemieślników - wielkimi toporami, wielokroć zwiększającymi ich siłę. Wielu dzielnych mężów zginęło nim udało się pokonać jednego minotaura. Jednakże potwór jest całkowicie bezbronny na magię, co jest jego jedną i największą słabością. Minotaury są bardzo niebezpiecznymi przeciwnikami, więc, poszukiwaczu, pomyśl dwa razy nim zejdziesz do nawiedzonych jaskiń.Obrazek

Nazwa

Rodzaj ataku
Życie

Obrona:
Na magię
Na ataki sieczne
Na ataki obuchowe
Na ataki miażdżące

Zdolności lub czary

Opis i ocena

Minotaur

Minotaur
(Minotaur)

 - 60+
 - 800


 - 0
 - 6
 - 6
 - 6

Brak

Raczej średni przeciwnik. Jego statystyki nie powinny przerażać jeżeli jest to osobnik słabszy (jego statystyki obok), jeśli jednak jest to osobnik mocniejszy to już lepiej poświęcić mu sporo uwagi.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.