Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Ciekawostki

Ciekawostki

Data opublikowania: 28.06.2007, 15:20
Ostatnia edycja: 12.04.2012, 02:20
Możesz usłyszeć różne zabawne teksty od większości jednostek. Wystarczy, że zaczniesz je "męczyć" ciągłym klikaniem na nie. Najlepsze teksty mają głównie jednostki goblinów - przykładowo gobliński sterowiec - "ty się zajmij wieżami, minimapą zajmę się ja!".


W wyglądzie jednego z przedmiotów w grze - Hełmu Męstwa można zobaczyć patriotyczne nastawienie twórców gry, widać na nim kolory flagi USA - błękit, kolory czerwony z białym oraz gwiazdę.Ciekawą postacią w dodatku do WarCraft 3 jest Chen Stormstout, którego możemy nająć do swojej armii w dodatkowej kampanii po wykonaniu dla niego zadania. Cały czas majaczy tylko o piwie i ma świetne teksty bez męczenia go, za to jeżeli go nieco poklikasz zacznie mówić, wiadomo o piwie - "ostatnia kolejka przed zamknięciem!", "pocałowałbym cię, ale mam nieświeży oddech", "nie mogę się rozmnażać w niewoli", "mój ojciec był dwupolarny", "czzyyy ważąąą się, waaażyć kłopppotty?". Swoimi zdolnościami potrafi np. podpalić swój nieświeży oddech tworząc miotacz ognia.W planszy Krwawe Elfy - Lochy Dalaranu można spotkać miejsce, w którym za magicznymi łańcuchami znajdują się trzy, różnokolorowe owce. Przed nimi znajdują się przyciski, których naciśnięcie odpowiada różnemu meeeczeniu owcy. Jest to klucz do tajnej misji, a zagadka jest dość prosta - wystarczy ustawić przyciski tak by owce łącznie powiedziały "ale jazda", taki szyfr odblokuje tajną planszę. W odblokowanej planszy radzę nieco pomęczyć budowniczych :)
Ich teksty w stylu "jeśli to naprawdę takie ważne to czemu sam tego nie zrobisz?!", "prawdopodobieństwo sukcesu?! Zero!!!" lub "bierzesz cząsteczkowy emulator fal fotonowych i łączysz z neurotransmiterowym przekaźnikiem prądowym i bah wieża gotowa!" (nie wiem czy dobrze to zrozumiałem...) są co najmniej świetne.Obeznani w grach ze stajni Blizzarda powinni kojarzyć pewien przedmiot w grze Diablo II - Nogę Wirta. Otóż w WarCraft 3: The Frozen Throne można znaleźć do kompletu drugą nogę. Znajduje się ona w posiadaniu kilku potworów na wschodzie planszy Krwawe Elfy - Władca Pustkowia.Każdy pewnie słyszał o Voodoo, mrocznej magii, dzięki której po stworzeniu kukły jakiejś postaci można było nią kierować i torturować utworzoną postać. W WarCraft 3: The Frozen Throne nieco inaczej ona działa - zwiększa inteligencję postaci o 1 gdy postać niesie laleczkę w ekwipunku.W planszy Nieumarli - Powrót do Northrend w południowo zachodniej części mapy znajduje się przejście, które zasłaniają drzewa. Wystarczy użyć Wozów Mięsa do zniszczenia drzew i można po jakimś czasie przedrzeć się dalej. Zobaczysz Króla Pingwinów, który da Ci jeden przedmiot.Po przejściu gry możesz zobaczyć koncert w wykonaniu bohaterów dodatku The Frozen Throne, Arthas gra tam na gitarze elektrycznej zrobionej z lodu ;)

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.