Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Szczątki jednostek

Szczątki jednostek

Data opublikowania: 23.04.2007, 10:39
Ostatnia edycja: 12.04.2012, 10:55
W grze występują trzy potężne jednostki, trzech frakcji - NOD, GDI oraz rasy Scrin.
Frakcja NOD posiada Avatar Warmech jako jedną z swoich najpotężniejszych jednostek, GDI posiada Mammoth Tank, o którym mowa w tym artykule niestety nie będzie (po tym pojeździe nie zostają szczątki), zaś rasa Scrin posiada Annihilator Tripod.

Szczątki tych jednostek są bardzo podatne na obrażenia, przez co gracz, który utracił taką jednostkę na polu bitwy powinien przy okazji zniszczyć te szczątki by nie  dać możliwości przejęcia ich przez innych graczy.


Annihilator Tripod Husk
Annihilatory to potężne jednostki Scrin, w dużej grupie są bardzo niebezpieczne, a jeszcze bardziej śmiercionośne są wówczas gdy posiadają tarcze ochronne. Jest możliwość przejęcia takich jednostek. Każda potężna maszyna bojowa musi mieć coś co czyni ją możliwą do zniszczenia, w tym wypadku wadą Annihilatorów jest fakt, że po ich zniszczeniu zostają ich szczątki, które za pomocą Sabotażysty lub Inżyniera (również Asymilatory Scrin również mogą do nich wejść) można przejąć na swoją stronę.
Armia Annihilatorów po stronie NOD lub GDI? Da się zrobić :)
Możliwości:
Combine with Buzzers
Dodatki:
Forcefield Generator


Avatar Warmech Husk
Podobnie jest z jednymi z najsilniejszych jednostek NOD - Avatar Warmech. Są to potężne jednostki, ze względu na to, że możliwość Commandeer Technology daje im opcję przyłączania do siebie modułów innych pojazdów (więcej o tym w "Pojazdy" NOD). Gdy zniszczysz taką jednostkę możesz przejąć jej szczątki, dzięki czemu w Twojej armii zawita ta silna jednostka.
Wielki kroczący Avatar może stanąć po stronie GDI lub Scrin...
Możliwości:
Commandeer Technology
Dodatki:
Brak


Jeżeli grasz z wieloma przeciwnikami (inteligentnymi...) to możesz być nawet pewien, że jest szansa na to, że gracz, który gra rasą Scrin może zaatakować Cię stadem Avatar Warmechów...

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
Telkontar, 19.11.2007, 10:47
Chciałbym tylko zaznaczyć, ze po stronie GDI także pozostają szczątki. A mianowicie Juggernauta. Jakieś niedopatrzenie w artykule ??

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.