Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Premiera Warhammera: Battle March

Premiera Warhammera: Battle March

Data opublikowania: 25.09.2008, 00:17
Tagi:
Cenega, wyłączny partner firmy Koch w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością ogłasza, że nastąpił dzień, w którym rewelacyjna strategia Warhammer: Battle March na Xbox360 ujrzała światło dzienne!

Battle March jest strategią czasu rzeczywistego, rozgrywającą się w stworzonym przez firmę Games Workshop świecie Warhammer. Do wyboru będzie sześć różnych armii - czyli przedstawicieli: Ludzi, Chaosu, Elfów, Skavenów, Mrocznych Elfów oraz Zielonoskórych. Główny nacisk położono na walkę, a ostateczne zwycięstwo odnosi się w momencie całkowitej likwidacji wrogiej armii.

obrazek

Dodatkowym elementem jest możliwość indywidualnego zmodyfikowania swoich wojowników - wśród opcji, które można ustawić są szczegóły wyglądu oraz posiadana broń.

Oprócz kampanii dla pojedynczego gracza Battle March oferuje także możliwość uczestniczenia w pojedynkach sieciowych. Battle March oferuje wsparcie dla usługi Xbox Live. Jednocześnie w grze może uczestniczyć czterech graczy, którzy mają możliwość grania w pojedynkę bądź połączenia się w dwuosobowe drużyny.

  • Sześć ras do wyboru,
  • Rozbudowany scenariusz dla pojedynczego gracza,
  • Tryb gry online,
  • Doskonale dopracowana grafika,
  • Widowiskowe epickie bitwy,
  • Pełna możliwość modyfikacji postaci.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.