Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Podwójna wersja językowa Civilization IV

Podwójna wersja językowa Civilization IV

Data opublikowania: 28.09.2008, 05:04 | Informacja prasowa
Tagi:
Cenega, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach i na Słowacji z przyjemnością informuje, że gra Sid Meier’s Civilization IV: Colonization dostępna będzie w dwóch wersjach językowych: angielskiej i polskiej, do wyboru. Wraz z grą, w pudełku znajdziemy płytę z Patchem Lokalizującym, wprowadzającym do gry polskie napisy.

obrazek

Gra opracowana przez ojca najpopularniejszej serii strategicznej wszechczasów - Sida Meiera - to remake jednej z najbardziej znanych gier strategicznych na świecie - Colonization. Mając na uwadze kultowy status tego tytułu, Cenega Poland przygotowała w związku z jej polska premierą specjalną wersję językową gry. Wersja Dual pozwala graczom uczestniczyć w zdobywaniu Nowego Świata w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Aby poczuć klimat oryginalnej oprawy audio wystarczy nie instalować specjalnej, dołączanej do zestawu płyty lokalizacyjnej. Powodem wprowadzenia tego rozwiązania jest wyjście naprzeciw wymaganiom fanów serii oraz zapewnienia im większej swobody w wyborze języka rozgrywki.

To jednak nie wszystkie atuty tego doskonałego remake’u:

 • Odświeżona rozgrywka zapewniająca zapierające dech w piersiach efekty graficzne, wciągającą rozgrywkę oraz długie godziny emocjonującej zabawy, znanej wszystkim miłośnikom strategii sygnowanej nazwiskiem Sida Meiera.
 • Możliwość dowodzenia potęgami ekspedycyjnymi Anglii, Hiszpanii, Francji oraz Holandii w wyprawie do Nowego Świata, w poszukiwaniu wolności i bogactw.
 • Nowoczesny system dyplomacji, pozwalający na zawieranie paktów i oferowanie wsparcia sprzymierzeńcom, prowadzenie pertraktacji z rdzennymi mieszkańcami, innymi kolonistami i wrogimi mocarstwami.
 • Nowe opcje handlowe - wymieniaj dobra naturalne, złoto i ziemie, budując podstawy samowystarczalnej i potężnej kolonii.
 • Postacie historyczne wspomagające rozwój kolonii, dostosowany do stylu rozgrywki. Dzięki pomocy takich myślicieli jak John Smith, Patrick Henry czy Samuel Adams, sprawniej poprowadzisz swój lud do wolności.
 • Przebudowany interfejs znany fanom serii Civilization IV, którego intuicyjna budowa z pewnością zaskarbi sobie uznanie osób, poznających dopiero świat strategii spod znaku Firaxis.
 • Tryb wieloosobowy oferujący możliwość podbicia Nowego Świata wraz z przyjaciółmi za pośrednictwem Internetu oraz funkcji ‘Graj przez Email’, a także w sieci lokalnej lub nawet na jednym komputerze.
 • Obszerny, wbudowany samouczek, przydatny zarówno zaprawionym strategom jak i początkującym konkwistadorom w podboju Nowego Świata.
 • Modowanie oraz narzędzia do samodzielnej rozbudowy dają graczom nieskończoną liczbę możliwości modyfikacji gry do własnych potrzeb, dzięki wbudowanemu edytorowi opartemu na kodzie XML oraz Pyton.
 • Gra Sid Meier’s Civilization IV: Colonization jest całkowicie samodzielna i nie wymaga do uruchomienia oryginalnej Civilization IV.
 • Podwójna wersja językowa - angielska i polska - do wyboru.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.