Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Civilization V w planie wydawniczym Cenegi

Civilization V w planie wydawniczym Cenegi

Data opublikowania: 30.04.2010, 18:05 | Informacja prasowa
Tagi: civilization, civilization v, cenega, premiera, sid meier, firaxis, take 2, strategia

Cenega Poland, dystrybutor firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach oraz na Węgrzech i Słowacji poinformowała, że do planu wydawniczego dystrybutora trafiła nowa gra z serii, która zdefiniowała gatunek gier strategicznych, pt. „Sid Meier’s Civilization V” firmy Firaxis.

Civilization V odnowi podejście do klasycznych strategii turowych, dzięki zastosowaniu nowego, zdumiewającego silnika zbudowanego specjalnie na potrzeby tej flagowej odsłony serii Civilization. Gracze otrzymają zupełnie nowy system bitew, pogłębioną możliwość dyplomacji i masę rozszerzonych opcji, które dostarczą niezapomnianych przeżyć na wiele godzin. Szansa obrony i rozbudowy swojej cywilizacji na drodze do stworzenia największego światowego imperium nadarzy się już tej jesieni na komputerach PC.

Civilization V wyznacza dla serii nowy kierunek wraz z wprowadzeniem do mapy rozgrywki podziału na sześciokątne pola. To jeszcze więcej strategii, bardziej realistyczna rozgrywka i możliwość bardziej szczegółowej eksploracji obszaru gry. Nowy silnik zapewnia spektakularne efekty graficzne, które przybliżą graczy do prawdziwego doświadczenia Cywilizacji. Po raz pierwszy w historii serii przywódcy nacji będą w pełni animowani i w czasie interakcji z graczami będą mówić w swoim ojczystym języku. Wojny między narodami będą naprawdę epickie, dzięki widokowi armii dominujących na mapie, a sama walka będzie bardziej ekscytująca i intensywna niż do tej pory. Dodatek w postaci broni dystansowych umożliwi graczom prowadzenie ostrzału zza linii frontu, wymuszając bardziej przemyślane strategie na polu bitwy. Poza szeregiem nowych opcji debiutujących w samej rozgrywce, Civilization V wprowadzi rozszerzone narzędzia dla społeczności, możliwość modowania i opcje gry wieloosobowej.

Po więcej informacji na temat Sid Meier’s Civilization V zapraszamy na stronę http://www.civilization.com.

2K Games jest częścią firmy 2K, marki wydawniczej Take-Two Interactive Software, Inc.

Powiązane newsy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.