Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Civilization IV już w pre-orderze!

Civilization IV już w pre-orderze!

Data opublikowania: 28.09.2008, 07:06 | Informacja prasowa
Tagi:
Cenega, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, Czechach i na Słowacji, informuje o rozpoczęciu przedsprzedaży najnowszej strategii sygnowanej nazwiskiem Sida Meiera – Civlization IV: Colonization. Gra pojawi się w sklepach już w listopadzie, w wyjątkowo atrakcyjnej, sugerowanej cenie 79,90 PLN.

obrazek

Już dzisiaj, zapraszamy do składania zamówień w sklepie Cenega pod adresem:

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=810

Gra opracowana przez ojca najpopularniejszej serii strategicznej wszechczasów – Sida Meiera – jest kontynuacją wielkiego i nieśmiertelnego przeboju z 1994 roku. Sid Meier's Civilization IV: Colonization jest kolejną częścią wielokrotnie nagradzanej serii Civilization IV. Odświeżona oprawa klasycznej strategii została dopracowana do jak najlepszego wykorzystania silnika serii, gwarantując niezapomniane przeżycia w trakcie prowadzenia jednego z narodów europejskich w podboju i opanowaniu Nowego Świata. Gracz stanie przed wyzwaniem uwolnienia swojego ludu z opresji ojczystego kraju, odkrycia Nowego Świata, negocjowania, handlu oraz walki na drodze do władzy, wolności i niepodległości.

To jednak nie wszystkie atuty tego doskonałego remake’u:

 • Odświeżona rozgrywka zapewniająca zapierające dech w piersiach efekty graficzne, wciągającą rozgrywkę oraz długie godziny emocjonującej zabawy, znanej wszystkim miłośnikom strategii sygnowanej nazwiskiem Sida Meiera.
 • Możliwość dowodzenia potęgami ekspedycyjnymi Anglii, Hiszpanii, Francji oraz Holandii w wyprawie do Nowego Świata, w poszukiwaniu wolności i bogactw.
 • Nowoczesny system dyplomacji, pozwalający na zawieranie paktów i oferowanie wsparcia sprzymierzeńcom, prowadzenie pertraktacji z rdzennymi mieszkańcami, innymi kolonistami i wrogimi mocarstwami.
 • Nowe opcje handlowe - wymieniaj dobra naturalne, złoto i ziemie, budując podstawy samowystarczalnej i potężnej kolonii.
 • Postacie historyczne wspomagające rozwój kolonii, dostosowany do stylu rozgrywki. Dzięki pomocy takich myślicieli jak John Smith, Patrick Henry czy Samuel Adams, sprawniej poprowadzisz swój lud do wolności.
 • Przebudowany interfejs znany fanom serii Civilization IV, którego intuicyjna budowa z pewnością zaskarbi sobie uznanie osób, poznających dopiero świat strategii spod znaku Firaxis.
 • Tryb wieloosobowy oferujący możliwość podbicia Nowego Świata wraz z przyjaciółmi za pośrednictwem Internetu oraz funkcji ‘Graj przez Email’, a także w sieci lokalnej lub nawet na jednym komputerze.
 • Obszerny, wbudowany samouczek, przydatny zarówno zaprawionym strategom jak i początkującym konkwistadorom w podboju Nowego Świata.
 • Modowanie oraz narzędzia do samodzielnej rozbudowy dają graczom nieskończoną liczbę możliwości modyfikacji gry do własnych potrzeb, dzięki wbudowanemu edytorowi opartemu na kodzie XML oraz Pyton.
 • Gra Sid Meier’s Civilization IV: Colonization jest całkowicie samodzielna i nie wymaga do uruchomienia oryginalnej Civilization IV.
 • Podwójna wersja językowa - angielska i polska - do wyboru.

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.