Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Guild Wars: Prophecies

Guild Wars: Prophecies

Długo przed pojawieniem się ludzi, świat Tyrii zamieszkiwała sprowadzona przez bogów rasa węży. Nie były to jednak zwykłe gady, lecz istoty poruszające się w pozycji wyprostowanej, posiadające własny język i bogatą kulturę. Ich misją było zachowanie na ziemi pokoju. Jednak ludzkość, charakteryzująca się nieograniczonym dążeniem do ekspansji, wkrótce zaczęła przejawiać ambicje do samodzielnego władania światem. Starożytne węże, utraciwszy wpływ na losy Tyrii, usunęły się z oczu ludzkości, odeszły w zapomnienie i stały się jedynie mitem... Bogowie raz jeszcze postarali się ułatwić życie mieszkającym na Tyrii istotom i zapobiec w przyszłości zagrożeniom - obdarzyli wszystkie myślące rasy magią. I tym razem nie wzięli pod uwagę chciwości ras. Wkrótce rozpoczęły się wojny o totalną dominację nad światem. Tym razem to ludzie zwrócili się do bogów o interwencję. Ci zebrali ze świata całą magię i zamknęli ją w pięciu Kamieniach Krwi, podzielonych na cztery szkoły magii. Przez wiele lat były one ukryte przed oczami ciekawskich, jednak potężna erupcja wulkanu odkryła je mieszkańcom Tyrii na nowo. Powstałe w latach pokoju gildie, których wpływy nierzadko były potężniejsze od niejednego królestwa, zaczęły teraz walczyć o odpryski Kamieni. Przeciągające się przez kolejne lata współzawodnictwo o pozyskanie jak największej ilości magicznego kruszcu mogło zakończyć tylko jeszcze większe zagrożenie. Rasom Tyrii zaczęły zagrać przeraźliwe bestie z północy. Wkrótce walczące dotąd ze sobą gildie zjednoczyły się, by ramię w ramię bronić granic swych cywilizacji... Ludzkość potrzebuje bohaterów jak nigdy dotąd. Czy staniesz do walki ze złem i obronisz Tyrię od zagłady?
 

  • Produkt stworzony przez firmę NCsoft - giganta na rynku MMORPG, twórców takich hitów jak Lineage II i City of Heroes!
  • Nie wymaga opłat abonamentowych!
  • Unikalne w grach MMORPG połączenie współzawodnictwa i kooperacji - wykonuj misje z pomocą drużyny lub wyprzedź swoich konkurentów. Rozwijaj fabułę w trybie fabularnym lub zdobywaj sławę wśród społeczności Guild Wars w walkach na arenach PvP.
  • Do 4 postaci na jednym koncie gry!Setki możliwości rozwoju postaci za pomocą profesji podstawowywch, dodatkowych, unikalnych atrybutów i umiejętności!Setki przedmiotów, broni, artefaktów, czarów i zadań do wykonania.
  • Doskonała, realistyczna grafika oraz intrygująca fabuła!Prosta w obsłudze nawet dla początkujących w MMORPG graczy.

Wymagania sprzętowe:

Procesor: Intel Pentium III 800MHz
Pamięć: 512/1024MB RAM
Grafika: 32MB Radeon 8500 albo GeForce3 lub 4 MX
Sieć: połączenie internetowe
Dysk: 2 GB wolnego miejsca

Powiązane newsy

  • W Guild Wars znowu zawita zima... 14.07.2009, 0 komentarzy

    ...i to już niebawem! ArenaNet przygotowuje się do specjalnego eventu, który będzie bardzo podobny do akcji zorganizowanej pół roku temu. Gracze już 17 lipca będą mogli rozpocząć świętowanie Wintersday. Na radość nie będą mieli za dużo czasu, gdyż event potrwa zaledwie do końca weekendu. Nie mniej jednak trzy dni wystarczy by otrzymać świąteczny prezent, zdobyć wyjątkowy przedmiot, czy też stoczyć walkę na specjalnej arenie. Więcej szczegółów na temat eventu możecie poznać na tej stronie.

  • Odwilż: Recenzje w sekcji Guild Wars 27.01.2008, 0 komentarzy
  • Guild Wars parę słów 25.01.2008, 0 komentarzy

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.