Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Typy Broni - Analiza

Typy Broni - Analiza

Ostatnia edycja: 11.04.2012, 18:50
W Grze Gothic II bronie dzielimy na:

Pałki, Sztylety:
Tych broni zazwyczaj używają bandyci i poniektórzy mieszkańcy, z tym broniami daleko nie zajdziemy, ponieważ mają one bardzo niskie obrażenie oraz mało wymagają od nas siły. Jeśli chodzi o długość tych broni to są one zbyt krótkie by utrzymać orka czy warga na dystans.
W grze tej obrażenia broni nie dzielą się na obuchowe czy cięte, po prostu wychodzi na to samo. Jednakże różnicą jest to, że nie mamy możliwości dobijania osobników leżących np. pałkami czy też młotami. Natomiast wartość tych broni się różni, za zwykłą lagę dostaniemy jedną sztukę złota, natomiast za młoty będziemy musieli już drożej zapłacić. Ze wyróżnia się „nóż na wilki” bardzo malutki „mieczyk” aby kogoś trafić trzeba niemalże na niego wejść.

Miecze Długie, Topory Dwuręczne:

Dobrym mieczem z broni jednoręcznych jest „długi miecz”, pozwala on nam trzymać przeciwnika na dystans o raz ma w miarę niskie wymagania, przechodząc jednak do mieczy długich dwuręcznych, pozwalają nam one na silne jakże i wolne ataki, bardzo dobrą myślą jest posiadać taki mieczyk ponieważ możemy ograniczyć wrogowi jego teraz i nie pozwolić mu do siebie podejść na krok. Topory są bronią prawdziwego wojownika, zazwyczaj na końcu kija umieszczane zostaje potężne obusieczne ostrze co pozwala na ataki z góry do dołu, takie topory jak „Topór Berserkera” mają gigantyczne wymagania siłowe ale za to jakże wielkie obrażenia, z takim toporem ma się na 2 -3 razy Wojownika Cienia.

Łuki, Kusze:
Strzelanie z łuku jest dobrym elementem polowań, ale także jest rozważne zaatakowanie przeciwnika z daleka nim zdąży przybiec, ponieważ można mu znaczna ilość życia odjąć. Do łuków potrzebne są nam strzały, w łukach jest zazwyczaj tak że wymagana zręczność jest większa niż zadawane obrażenia przez broń. Łuk jest bardzo estetycznym elementem gry, gdyż bardzo ładnie wygląda na plecach nam w zbroi Rycerza. Kusze w grze są bardzo popularne, w dodatku „Noc Kruka” kusze wymagają już siły od nas, co jest dla nas bardzo korzystne, ponieważ wojownicy mogą bez problemu obsługiwać ten wspaniały wynalazek, w kuszach wymagania siłowe są mniejsze niż obrażenia, aby móc strzelać z kuszy będą nam potrzebne bełty, z dobrą kuszą możemy spokojnie powybijać wszystkich Orków ponoszących się po górniczej dolinie.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
alax7, 25.07.2009, 23:45
laaaaaaaa kurva mac kurva mac trzeba srac trzeba srac!
Avatar
Mati_22, 06.12.2009, 16:48
ty srasz przed komputerem to kozak jesteś
Avatar
mihor, 23.01.2010, 12:28
ale tu chyba strefa ułomów
Avatar
Patryk2204, 25.01.2010, 18:19
Nie wszyscy ja jestem tu od praktycznie 10minut zarejestrowany i na takie teksty nie reaguje zobaczyli coś fajnego i popiske walą :)

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.