Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Postacie

Postacie

Ostatnia edycja: 11.04.2012, 18:40
Kruk
Jest to magnat jeszcze za czasów bariery. Teraz zwolennik Beliara. Posiadł Szpon Beliara, broń, którą wykuł sam Bóg zniszczenia w swoich podziemnych lochach. On jest celem całego dodatku, a właściwie jego zabicie. Nie jest trudnym przeciwnikiem. Jak łatwo się domyśleć u swojego boku zgromadził sporą grupkę Bandytów co jest dodatkowym utrudnieniem.

Thorus
Szef Cieni w pierwszej odsłonie serii. Decydował o tym, kto ma się dostać i ich szeregi i kto może wejść do zamku. Teraz zaś decyduje o tym, kto może przedostać się do terenów kopali i Świątyni Adanosa w obozie bandytów. Aby się tam dostać potrzebne nam są kamienne tablice, które zabierzemy Estebanowi.

Esteban

Jest on zastępcą Thorusa. Aby dostać się dostać się do kopalni najpierw musimy z nim zagadać. Po wypełnieniu paru zadań dopiero będziemy mogli wejść do Świątyni lub kopali. Równie dobrze możemy go zabić

Bloodwyn
Jest on najbardziej zaufanym poddanym Kruka. Stał się zombiee po śmierci w koloni. Chodzą słuchu, że jako jeden z niewielu po śmierci zyskał niewiarygodną siłę. Tak wielką, że mógłby łamać kości uściskiem ręki.

Cavalorn

Spotkamy go pierwszego po drodze do Khorinis z wieży Xardasa. Jak łatwo się domyślić jest on pierwszą osobą spotkaną w dodatku. Jednak nie spotkamy go w nowym świecie, lecz w Khorinis jak już powiedziałem wcześniej. Jest członkiem „Kręgu Wody". Od niego dowiemy się o tej organizacji.

Franco

Bandyta pilnujący samego wejścia do ich obozu. Lepiej mu się nie narażać. Można z nim walczyć. Gdy wygramy walkę to my będziemy pilnować tego wejścia. Lepiej nie przechodzić koło niego bez zbroi bandyty.

Greg

Przywódca piratów. Pomoże nam w wielu sytuacjach. Od niego dostaniemy Zbroję Bandyty. Warto utrzymywać z nim dobre stosunki. Może się to nam przydać.

Jack Aligator

Pirat, który zaprowadzi nas do swojego obozu. Pomoże nam wydostać się z tarapatów. Może wydawać się nie przyjazny, ale na pewno nam pomoże w ciężkiej sytuacji.

Saturas
Mistrz Magów Wody. W Gothicu II (bez dodatku) sądziliśmy, że on zginą w trackie rozpadu bariery. Jednak to nie prawda. Od niego dowiadujemy się o planach i knowaniach Kruka. Zleca nam zadanie zabicia starego magnata.

Cronos, Nefarius, Myxir i Riordian

Magowie wody towarzyszący Saturasowi w poznawaniu tajemnic zaginionego świata. Uczni w ich języku i w magii wody.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
mihor, 24.01.2010, 15:06
faktycznie nudny temat
Avatar
terminator, 10.02.2011, 17:30
pls pomóżcie bo nie moge grać. raz normalnie sobie włanczałem gre od nowa a tu nagle xardas coś takiego ,, śniący cy cy cy cy cy cy cy cy cy. i tak cały czas. ja klikam ctrl alt delete i wyłanczam. póżniej sie niechce włączyć. instaluje od nowa i ładuje sie robi się czarny ekran i wyskakuje okno z jakimś napiszem. odinstalowywałem i ponownie instalowałem wiele razy a to nic nie pomaga pls help me bo chce już grać !!!!!!!!!!

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.