Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Strategie na Uber Tristram

Strategie na Uber Tristram

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 10:19
1. Zamykanie (Moim zdaniem najlepsza)
Do gry będzie nam potrzebny co najmniej jeden Nekromanta na kości (dalej Boner) oraz kilku (lub jeden wyśmienity) Paladyn na młotki (dalej Hammer). Przed otwarciem portalu najlepiej powyrzucać na ziemię w kilkunastu miejscach 5000 sztuk złota tuż obok Malah w V akcie. Pozwoli to na szybkie uzupełnienie zapasu buteleczek życia i many a zapobiegnie "znikaniu" kasy z skrzynki po śmierci. Otwieramy tp, w pierwszej kolejności hammerzy odciągają Uberów na drugi koniec wioski i oczyszczają wejście do teleportu. Cała grupka wchodzi w teleport i trzyma się razem, blisko siebie.
W tym momencie trzeba mieć troche szczęścia - trza złapać jednego Ubera i niech Boner zamknie go w murze z kości lub więzieniu. Potem zabierają się za niego hammerzy i/lub czarodziejki oraz inni. Jeśli więzienie zacznie się rozsypywać to stawiamy nowe. Jeśli duża ilość graczy zginie wszyscy idą do miasta i od początku.
I tak jedziemy z każdym Uberem po kolei.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
mayder, 14.11.2009, 09:26
lulz. osobiscie solo robie UT w 1 minute. Wystarczy smiter z life tapem ( np glovsy chwyt drakuli lub na switchu wand z chargami life tapa ). Smite wcale nie musi miec uber itemow i daje rade

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.