Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
NPC

NPC

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 04:55
Obozowisko Łotrzyc

Akara
Jedna z sióstr bractwa Niewidzącego Oka. To ona powie nam gdzie mamy szukać ostatniego z Horadrimów - Caina. Sprzedaje mikstury lecznicze, zwoje, książki oraz broń magiczną.


Charsi
Miejscowy kowal płci żeńskiej. Jeśli dostarczymy jej Mallus Horadrimów zaklnie jeden z naszych zwykłych przedmiotów magiczną mocą. Naprawia oraz sprzedaje zbroje, miecze, topory...


Deckard Cain
Ostatni Horadrim, po jego uratowaniu będzie nam towarzyszył już do końca gry. Może udzielać nam cennych porad oraz identyfikować magiczne przedmioty za darmo.


Gheed
Skąpy, stary, wędrowny handlarz. Nienawidzi nekromantów twierdząc, że to złodzieje i ciemni ludzie. Podobnie jak Charsi sprzedaje broń, lecz możemy u niego też hazardować. Prędzej by się zlał do własnego kufla niż poszedł do Tristram.


Flavia
Przy wyjściu z Krwawego Wrzosowiska będzie albo nam dawać rady albo drwić, że jesteśmy zasłabi.


Kashya
To ona tu dowodzi. jej Łotrzyce to zamiast budzić respekt to dla męskiej strony graczy mogą budzić pożądanie :)
Po wykonaniu zadania da nam do wynajęcia swoje najemniczki.


Warriv
Prowadzi z obozu do Lut Gholein karawanę, lecz dopóki demony stoją na drodze nie może jechać. Gdy pozbędziemy się Andariel, chętnie zabierze nas w podróż. Dużo wie o żyjących tu ludziach.


Lut gholein

Atma
Właścicielka miejskiej karczmy, jest zrozpaczona utratą męża. Rozkaże nam zabicie Radamenta. Może nas za darmo uleczyć i dać porady na temat mieszkańców.


Deckard Cain
Ostatni Horadrim, po jego uratowaniu będzie nam towarzyszył już do końca gry. Może udzielać nam cennych porad oraz identyfikować magiczne przedmioty za darmo.


Drognan
Stary i bardzo doświadczony człowiek. Sprzedaje nie tylko magiczne zwoje, mikstury i przedmioty, lecz również tarcze. To on powie nam jak rozwiązać zagadkę podczas zaćmienia.


Elzix
Stary oprych z mocno zużytym głosem. Mimo to, że w młodości był rozbójnikiem teraz jest spokojnym właścicielem oberży. Możemy u niego kupić trochę staroci oraz pohazardować.


Fara
Jest paladynem (?) oraz zbrojmistrzem, kupimy u niej broń i pancerze, również możemy je u niej naprawiać. Dodatkowo zna się na leczeniu. Wie wiele o mieszkańcach Lut Gholein.


Geglash
Chyba najbardziej wyluzowany mieszkaniec miasta, mimo to, że wokół roi się od demonów on spokojnie popija piwko w karczmie. Dobry towarzysz do rozmowy.


Greiz
Komendant straży Lut Gholein. U niego możemy wskrzeszać i najmować prawdziwie potrzebnych nekromantom (tym co bawią się szkieletami) ochotników. Jakoś udaje mu się utrzymać Lut Gholein wśród plag demonów i nieumarłych.


Jerhyn
Pan Lut Gholein, władca miasta. Ogółem jego głos jest dość spokojny jak na panującą sytuację. Lubi opowiadać różne historie i to dzieki niemu dostaniemy pozwolenie na wejście do pałacu.


Kaelan
Osobisty strażnik Jerhyna, jeśli nie dostaniemy pozwolenia od jego zwieżchnika nie wejdziemy do pałacu.


Lysander
Drobny, niedowidzący i niedosłyszący alchemik. Kupimy u niego trochę mikstur oraz posłuchamy jego rad...


Meshif
Wędrowny żeglarz. Jest dobrym przyjacielem Jerhyna, gdy tylko rozwiążemy zagadkę grobowców oraz odnajdziemy więzienie Mefista zabierze nas do Doków Kurast - miejsca swych narodzin i dzieciństwa.


Archanioł Tyrael
Jeden z sług Wysokich Niebios. Póki co niewiele o nim wiemy - miał powstrzymać Diablo przed odnalezieniem grobowca Tal Rasha i uwolnieniem Mefista. Spodkamy go właśnie w tym grobowcu.


Doki Kurast

Alkor
Stary alchemik, który nienawidzi nowych przybyszów. Lecz mimo to uzyskamy od niego troche eliksirów, możemy również spróbować w hazardzie.


Ashera
Sprzedaje kusze, broń oraz opancerzenie. Można u niej wynająć całkiem dobrych czrodziei, jak tylko wykonamy pewne zadanie.


Cain
Tym razem będzie dla nas niezastąpionym źródłem informacji. Nadal identyfikuje przedmioty za darmo.


Hratli
Przywita nas tuż po zejściu na ląd. Jest miejscowym kowalem, sprzedaje i naprawia tego typu żeczy. Wie również wiele o otaczającej dżungli.


Meshif
Będąc już tutaj dowiemy się więcej o jego dzieciństwie, o Kurast oraz o tym co teraz dzieje się z miastem. Po odnalezieniu Jadeitowej Figórki okaże się, że Meshif jest kolekcjonerem takich figórek. Wciąż może zabrać nas do Lut Gholein.


Natalya
Dobra towarzyszka do rozmów i plotek, wie bardzo dużo na temat zaistniałej sytuacji. Sama chciała wybrać się do Górnego Kurast i Świątyni Zakarum, lecz nie zdołała. Po przejściu kilku zadań po prostu znika...


Ormus
Należy do bractwa oraz bardzo ubolewa nad tym co teraz dzieje się z Kurast. Wieży, że jeśli odnajdziemy legendarny sztylet (jedno z zadań) starożytne duchy obronią doki przed wtargnięciem tutaj dżungli. Jego sposób wyrażania się ("Ormus mówi ci...") jest czasem denerwujący.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.