Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Poziomkaz - dubbing i nutka pomocy

Poziomkaz - dubbing i nutka pomocy

Data opublikowania: 14.08.2007, 05:15
Tagi:
Poziomkaz - najlepsza polska grupa tworząca modyfikacje do serii gier Gothic - już niebawem wyda najnowszą wersję swego najlepszego moda, Mroczne Tajemnice. Wersja ta oferuje przede wszystkim, tak bardzo wyczekiwany przez fanów, dubbing. Prawdopodobnie ukaże się na początku września, jednakże już teraz modderzy zwracają się z prośbą do innych o pomoc. Więcej w rozszerzeniu newsa.
"(...) mod z dubbingiem będzie miał około 1 gb, niestety nie bedziemy mieli możliwości zahostowania tak dużego pliku" - mówi Zdunek, jeden z liderów grupy. W tym momencie grupa modderska zwraca się do wszystkich chętnych o składanie ofert z serwerami (min. 1,2 gb pojemności i dzienny transfer 30 gb). Poziomkaz również dodaje, iż potrzeba uzbierać 600 zł na opłacenie serwera.

Wszystkich, którzy są w stanie pomóc Poziomkaz, prosimy o przesyłanie ofert i wszelkich zapytań na adres zdunek89@gmail.com

Komentarze

Avatar
Orish, 14.08.2007, 19:21
Najlepsza grupa modderska? Chyba już zwątpię do końca w polską "scenę" Gothic.
Avatar
arthas40, 14.08.2007, 19:31
Nie ma lepszej. Kiedyś dominowali The Modders, ale jako tako Poziomki są najlepsze. I czemu masz zwątpić? Mroczne Tajemnice to pierwsza ich modyfikacja, a jednak zasłynęli już z niej. Po za tym byłem w poziomkach i wiem jacy ludzie tam pracują - znający się naprawdę na fachu. Orish, po prostu mam wrażenie, że nie jesteś w stanie oszacować skali prac, jakich trzeba zrobić CHOCIAŻBY właśnie do gothicowego moda.
Avatar
Zdunek, 14.08.2007, 22:02
Orish, jesteśmy najsławniejszą i jak narazie najlepszą grupą, teraz prawie wszystkie poziomki pracują przy BlackIceTales jak cos w googlach se wpisz to bedziesz wiedział o co chodzi ;) i narazie jako jedyny team w polsce wydaliśmy dużego moda, a i co do MT to dialogów jest tam jeszcze raz tyle co w podstawce... a co do błędów są, większość mamy poprawione ale czekamy na skończenie dubbingu, lecz niestabilność moda wynika nie z naszych błędów lecz ze skopanego silnika gry ;)
Avatar
Frey, 15.08.2007, 04:00
Albo poszukaj na strefie bo pisaliśmy o BIT Fakt chyba najlepsza grupa
Avatar
Orish, 15.08.2007, 07:03
Ależ ja jestem pod wrażeniem umiejętności technicznych Poziomek, jak również innych grup modderskich. Nie tak dawno rozczytywałem forum themodders.org i się nie mogłem nadziwić, że te dzieciaki potrafią robić takie rzeczy. Szkoda tylko, że żadna z obecnie istniejących grup modderskich nie przywiązuje dostatecznie dużej uwagi do najważniejszego elementu cRPG, jakim bez wątpienia jest Gothic, czyli fabuły. Jak czytałem co niektóre tematy o fabułach na forach poszczególnych grup, to nie wiedziałem, czy się śmiać, czy płakać. Niestety jest to wina takiej, a nie innej społeczności "fanów" Gothica. "Dzieci Gothica" nie obchodzi wiele fabuła, dlatego modderzy nie widzą jakiejś potrzeby przywiązywania do niej większej wagi, bo to co tworzą zaspokaja potrzeby społeczności. A szkoda, bo być może zrobienie czegoś bardziej ambitnego i mniej infantylnego spowodowałoby zainteresowanie większej grupy fanów, prawdziwych fanów cRPG. Takich, jakich można spotkać chociażby na Strefie, Insimilionie, Game Exe i innych większych serwisach.
Avatar
arthas40, 15.08.2007, 07:23
Na moddersach trochę przybyło dzieci, kiepskie fabuły wymyślają, jednakże to nie jest argument na "Najlepsza grupa modderska? Chyba już zwątpię do końca w polską "scenę" Gothic.". Poziomki znają się na własnym fachu, zresztą część ludzi z forum też. Dzięki temu powstaje teraz MMocRPG Black Ice Tales, który wg autorów ma być przełomem. A im wierzę, bo głową projektu nie jest dzieciak, a dorosły facet mający rodzinę, który równie dobrze zna się na papierowym RPG.
Avatar
Zdunek, 15.08.2007, 07:45
Orish, w poziomkach średnia wieku to było około 20 lat :) nie wiem czy grałeś w MT ale tam fabuła jest ciekawa, co do forum moddersow to zgadzam się, jest tam banda dzieciaków ale nie da sie nic z tym zrobić...
Avatar
Orish, 16.08.2007, 00:15
Grałem tylko chwilkę, na tyle żeby mi się spodobały wprowadzone zmiany techniczne, niestety generalnie na granie nie mam czasu. Ale z tego co czytałem w wypowiedziach innych MT miały słabą, naiwną fabułę, gorszą od podstawki Gothica, która jak wiadomo i tak fabularnie nie jest mocna. Niestety nie zadowoli mnie żadna fabuła gorsza od tej zaprezentowanej w BG2 (BG2 to taka dolna granica). Z tego wynika, że ogólnie fabularnie cRPG są słabe, no ale to już inna sprawa, nie będę się tu na ten temat rozpisywał, bo felieton wyjdzie :P
Avatar
Zdunek, 16.08.2007, 01:13
to mało wypowiedzi czytałeś... większość osób mówi ze fabula jest fajna i dobrze wpleciona w podstawkę + wszystkie rozwiazana skryptowe i graficzne
Avatar
sebogothic, 28.09.2009, 14:47
No mamy 2009 rok a dubbing będzie już nie długo...
Avatar
Celsius, 18.02.2010, 10:30
Sorki,ale mamy już 2010 i dubbing...no właśnie:(

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.