Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wiemy, kto będzie dubbingował Geralta

Wiemy, kto będzie dubbingował Geralta

Data opublikowania: 28.06.2007, 17:19
Tagi:
Od niedawna wiemy już, kto użyczy głosu Geraltowi - bohaterowi sagi wiedźmińskiej i gry o tymże tytule. Jak wiemy, na głównym forum gry, użytkownicy chcieli, by rolę tę wziął nie kto inny, jak odtwórca filmowego Geralta - Michał Żebrowski. Jednak zawiodą się oni nową imformacją prosto z CD-Project. Głosu Wiedźminowi użyczy... Jacek Rozenek!
Nazwisko jest, owszem, mało znane, lecz podobno już wypróbowane. Do pewnego momentu była to informacja niepewna, prawie nieoficjalna. Jeśli nadal macie wątpliwości - z oficjalnej strony gry można pobrać próbki umiejętności Rozenka i ocenić go indywidualnie.

Komentarze

Avatar
Tengron, 29.06.2007, 09:14
Ja i tak wolę głosy po ENG, a napisy po PL.
Avatar
Midvith, 29.06.2007, 09:53
Ja zobaczę, jak mi się spodoba wersja PL to będę na niej grał, chociaż wiedząc, że Wiedźmin to "flagowy okręt" CDP to powinni wersję PL zrobić dobrze co najmniej.
Avatar
Ryu, 29.06.2007, 10:21
Nazwisko raczej mało znane, ale gostek już w wielu filmach i bajkach podkładał głos... np: wiem że może głupi przykład, ale narazie tylko taki pamiętam , a mianowicie jeśli ktoś oglądał Cartoon Network i bajkę Teen Titans to Jacek Rozenek podkładał głos pod tego głównego złego... Slave , czy jakoś podobnie, a jak ktoś by chciał go zobaczyć to chyba gra w "samo życie"...
Avatar
Valor, 29.06.2007, 10:47
Heh, odsłuchałem go. Dobry jest :P .

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.