Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Wiedźmin na komórki?

Wiedźmin na komórki?

Data opublikowania: 26.01.2007, 11:28
Tagi:
Firmy CD Projekt i Breakpoint podpisały umowę dotyczącą stworzenia gry “Wiedźmin” na telefony komórkowe. Premierze gry „Wiedźmin”, która zostanie wydana na komputery PC (wiosna 2007), towarzyszyć będzie gra na telefony komórkowe stworzona przez firmę Breakpoint. Będzie to gra platformowa 2D z elementami RPG. Główny nacisk zostanie położony na nowatorski system walki. Więcej w rozwinięciu.
Gra “Wiedźmin”, osadzona w świecie stworzonym przez pisarza Andrzeja Sapkowskiego, jest opowieścią o charyzmatycznym zabójcy potworów, Geralcie.

„Jesteśmy dumni, że możemy stworzyć grę mobile opartą na sadze „Wiedźmin”. Współpraca z CD Projekt układa się świetnie, planujemy wspólne działania na rynku PC i rynku gier na telefony komórkowe” – powiedział Paweł Nowak, CEO firmy Breakpoint.

„Gra na telefony komórkowe jest kolejnym etapem budowania światowej marki „Wiedźmina”. Firma Breakpoint przedstawiła zdecydowanie najlepszy pomysł na wykonanie tego projektu” – powiedział Adam Kiciński, CEO CD Projekt RED – „posiada także duże doświadczenie, niezbędne przy dystrybucji gry na cały świat.”

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.