Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Sarevok

Sarevok

Data opublikowania: 22.03.2007, 18:55
Ostatnia edycja: 11.04.2012, 23:08
Sarevok
Sarevok zapytany o swoją przeszłość nie ma do dodania nic poza tym, co już wiesz. Dorastał jako bezdomne dziecko, wałęsając się po ulicach, dopóki nie przygarnął go jego przybrany ojciec z Żelaznego Tronu. Sarevok uczył się sztuki zastraszania oraz najokrutniejszych i najbardziej brutalnych stylów walki, aby stać się zabójcą, który potrafi sparaliżować przeciwnika samym strachem ... a czasami, kiedy zajdzie taka potrzeba, zabić go jednym silnym ciosem. Sarevok miał ambicję, która nie zginęła nawet wtedy, gdy umarło jego ciało ... z czego doskonale zdajesz sobie sprawę. Twój brat raczej nie przepada za towarzystwem, ale czasami, kiedy patrzy w twoim kierunku, można dostrzec na jego twarzy pozbawioną uczuć maskę. Jakaś część twojej jaźni zastanawia się, czy twój okrutny brat nie rozmyśla czasem, co by było, gdyby...

Statystyki
Rasa Człowiek
Klasa Wojownik
Charakter Chaotyczny Zły
Siła 18/00
Zręczność 17
Kondycja 18
Inteligencja 17
Mądrość 10
Charyzma 15

Komentarz: Sarevok jest świetnym wojownikiem. Lepszym nawet od Korgana, a więc co za tym idzie najwspanialniejszym w całej grze (no chyba, że gracz też jest wojownikiem). Ma świetnie wyrzucone cechy i na wstępie 5 gwiazdek w mieczach oburęcznych. Poza tym jest naszym bratem (którego i tak  zabiliśmy 2 razy). Szkoda, że przyłącza się dopiero w Tronie Bhaala. Na początku ma charakter Chaotyczny zły jednak jeśli na początku nie rozkażemy mu składać obietnicy wierności to w toku gry wraz z naszymi (dobrymi) postępowaniami przeistoczy się w Chaotycznego dobrego. Jeżeli macie w drużynie Korgana to proponuje go wywalić i na jego miejsce wczepić naszego "braciszka" Sarevoka (chyba, że ktoś chce mieć tych dwóch wojowników - ale wtedy gra będzie ciutes za łatwa).

Ocena: 100 %

Komentarz Aleksis: Siły ma tyle, że wystarczy za resztę drużyny. Wszystkie statystyki ma niesamowicie wysokie. (może by tak zrobić dwuklasowość i przerobić go na maga? :D)

Ocena: (z czystym sumieniem) 200 %

Jak go zdobyć: Na początku Tronu Bhaala w Sferze Kieszeniowej po rozmowie z Solarem oddajemy mu swoją (lub Imoen) część esencji Bhaala dzięki temu przywracamy go do życia. Nie każemy mu składać obietnicy wierności, dzięki czemu będziemy mogli go "nawrócić".

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
FANAT!C, 19.04.2008, 07:10
Dajcie sarevokowi rozpruwacz dusz to zobaczycie co to sie nazywa sieczka:D Każde trafienie -2 do TraK0 - po kilku ciosach tak spada trako, że bez problemu sarevok walnie swoje słynne 200 okt obrażeń Mi tak często wchodziło, że rachubę stracielm :D
Avatar
Bebop, 20.09.2008, 05:42
genialna postać, nie dość, że to znakomity wojownik to w dodatku rzuca naprawdę fajne teksty
Avatar
orle0, 05.09.2009, 15:16
sarevok wraz z ostrzem rozpruwacz dusz to jest potęga skoro co parę ciosów bije po 200 :D
Avatar
adek24689, 18.03.2010, 21:51
Sarevok wymiata! Nie dosć że nasz kochany braciszek, to jeszcze najlepszy wojownik! Staty ma wysokie, nawet ja, jak gram wojem, mam problemy z dorównaniem mu. Podoba mi się też, że można mu zmienić charakter, to dla mnie wygodniejsze (bo częściej gram dobrym), ale muszę przyznać, że dobry Sarevok, to już nie TEN Sarevok. Z Rozpruwaczem Dusz wymiata!
Avatar
Noirtier, 30.05.2012, 01:48
Sarevok jest bardzo dobrą postacią, a Atak Zwiastuna Śmierci daje właśnie te
200 dmg. Wolę mu jednak dać do ręki Pustoszyciela+6 (a wcześniej Srebrne Ostrze).

Jedynym minusem jest to, że przyłączamy go dopiero w ToB, czyli jeżeli grasz najpierw SoA, a potem kontunuujesz w ToB (co jest standardem), to różnica EXP może być bardzo duża. Przeszedłem SoA ekipą 3-osobową (Twierdza Strażnika przed Brynnlaw) i wchodząc do ToB miałem po ok 8 mln każdą postacią. Sarevok ma wtedy 2 700 000, więc jest 3x słabszy.

PS. Styl walki bronią oburęczną nie jest akurat najlepszym w BG, więc możliwe, że z Korganem (2x topór albo młot i topór) mógłby przegrać. Z ciekawości sprawdzałem i było 1-1.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.