Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Oblivion - najlepszy RPG zdaniem TeamXbox

Oblivion - najlepszy RPG zdaniem TeamXbox

Data opublikowania: 04.01.2007, 20:10
Tagi:
TeamXbox wyniosło grę Elder Scrolls IV: Oblivion na laury w kategorii "Najlepsza gra RPG 2006". Całą listę gier jakie wybrali ludzie z TeamXbox możecie znaleźć pod tym linkiem.

Komentarze

Avatar
Strefa RPG, 04.01.2007, 23:31
Trochę to dziwne uważać, że dana gra jest najlepsza jeśli się w nią wogóle nie grało... Ale widocznie istnieją jeszcze ludzie, którym nadmiar wszechwiedzy nie przeszkadza. :P Ja osobiście uważam iż jest to świetna wiadomość, gdyż obydwie firmy (Betheseda i Piranha Bytes) postarają się zacieśnić rywalizację co może oznaczać tylko jedno - gatunek RPG jest znowu trendy... :)
Avatar
Strefa RPG, 04.01.2007, 22:57
Nie grałem w Obka, nie przepadam za serią TES, lubię Gothica, ale mimo to również uważam Obliviona za najlepsza grę RPG 2006 roku. Albo przynajmniej na równi z Gothicem 3 :)
Avatar
Gamec, 06.01.2007, 09:29
Zgłoś się do mnie na GG to dam Ci kod dostępu ;).
Avatar
Strefa RPG, 06.01.2007, 00:41
Źle napisałem. Mea Culpa. Nie to że nie grałem, bo odpaliłem, pochodziłem, zrobiłem kilka questów, ale mi nie odpowiada do końca taki styl gry. Wiec wywaliłem i nie przeszedłem, a gre sprzedałem na allegro :) Chodziło mi o to ze nie moge za wiele o nim powiedzieć, bo nie gralem w niego aż tyle. Jednakże to przez moje przyzwyczajenie do Gothica, oraz głupi mózg, a nie dlatego, że Oblivion to shit go wywaliłem. Ponadto sprawa bugów - w obku jest ich chyba najmniej, jeśli by brać pod uwagę NwN2 oraz Gothica3. Chwalili ją sobie również znajomi wiec mogę wnioskować ze jest to najlepszy RPG'eg 2006r. PS: nie mam nadmiaru, jeśli już, to braki :) PS2: Gamec! Spiesz się z tą rejestracją bo dobija mnie gdy pisze komenta i mi sie kasuje... :)

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.