Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Mroczne Bractwo

Mroczne Bractwo

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 07:55
Mroczne Bractwo

By dostać się do Mrocznego Bractwa, w jakimś momencie gry musi do nas przyjść Lucien Lachance (obudzi nas podczas snu) i zaprosi nas do „wielkiej kochającej się rodziny”, musimy tylko zabić osobę, która nazywa się Rufio i znajduje się w Karczmie Inn of Ill Omen, da nam też „Blade Of  Woe”.
Wystarczy tylko iść do tej karczmy, wejść do drzwi w podłodze, Rufio powinien spać ( jak nie to trzeba poczekać, ponieważ nie może być światków) i zabijamy go we śnie. Podczas następnego odpoczynku ponownie przyjdzie do nas Lucien, jest z nas zadowolony, mówi byśmy szli do Cheydinhal do domu w którym nikt nie mieszka ( taka rudera zabita dechami), do piwnicy i dojdziemy do drzwi bractwa, zapytają się nas o hasło, mówimy je (ponieważ podał nam je Lucien) wchodzimy do Sanktuarium, podchodzi do nas Ocheeva. Wita nas i daje nam uniform Mrocznego Bractwa, mówi też że na razie zadania nam będzie dawał Vicente Valtieri. Idziemy do niego i prosimy o pierwsze zadanie ( po każdym wykonanym zadaniu wracamy do niego, a potem do Ocheevy. Będę numerował zadania, tak będzie łatwiej. Zadania piszę razem z bonusami.

Musimy zabić Kapitana Piratów, Gastona Tussauda, znajduje się on w Waterfront Discrit Na statku Marie Elena. Dobrze by było by zabić tylko kapitana.

Kolejny cel to Baelin, znajduje się on w Brumie, w swoim domu. By otrzymać bonus, ma to wyglądać jak tragiczny wypadek, a mianowicie mamy jakby obluzować półkę nad łóżkiem ( nie jestem do końca pewny), tracimy swój bonus jeżeli Baelin, zginie w inny sposób lub jeśli zginie Gromm ( to inny jego oprawca).

Następny „wybraniec” to więzień w Imperial City Prison ( to ten więzień, który był naprzeciwko naszej celi na początku), dostać się tam można tylko przez kanały ( to prawie taka sama droga, jak którą na początku uciekaliśmy z królem) do naszej dawnej celi, tutaj dobrze jest mieć łuk, ponieważ nawet nie trzeba otwierać krat celi, tracimy bonus jeżeli zginie jakikolwiek strażnik po drodze jaką tam idziemy. Wracamy tą samą drogą.

To zadanie jest trochę inne niż pozostałe, ponieważ tu nie może nikt zginąć ( no może prócz kilku zombie). Idziemy do Chorrol do domu Francoisa Motierre, rozmawiamy z gościem mówi że jakieś stowarzyszenie wydało na niego wyrok i chce byśmy odegrali coś w rodzaju „teatrzyku” gdy pojawi się zabójca Motierre ( agornianin, Hides-His-Heart) dźgamy Francoisa sztyletem, który dostaliśmy od Valtieri, na oczach agornianina, agornianin zaczyna nas atakować UWAGA: Ten argonianin nie może zginąć musi zanieść wiadomość swoim zwierzchnikom o śmierci Francoisa. Wychodzimy z miasta i czekamy jeden dzień. Po jednym dniu idziemy do kościoła do niższego poziomu, do ciała Francoisa, dajemy mu antidotum ( też dostaliśmy je od Vicenta). Wstaje z martwych, mówi byśmy odprowadzili go do karczmy „Grey Mare” prowadzimy go tam po drodze są dwa zombie.
Kiedy wrócimy do Sanktuarium Vicente mówi że nie ma dla nas żadnych zadań i jeśli chcemy może nas zamienić w wampira. Teraz naszym zwierzchnikiem jest Ocheeva.

Ocheeva każe nam zabić Faeliana, który znajduje się gdzieś w Imperial City, bonus wykonamy jeżeli zabijemy Faeliana bez świadków w bezpiecznym miejscu. W Imperial City musimy zapytać się jakiegoś Elfa wysokiego rodu ( High Elf) o Faeliana, jeśli nas lubią powiedzą nam że Faelian, wynajmuje pokój w Tiber Septim Hotel w Talos Plaza Discrit. Idziemy do hotelu, pytamy się recepcjonistki o Faeliana, mówi że Faelian ma kochankę Atrea ( czy podobnie). Idziemy do niej i Pytamy się o Faeliana, jeśli nam ufa ( wystarczy kilka łapówek) powie że Faelian każdego dnia przesiaduje w domu Lorkmira i robi tam skoomę. w elven Garden Discrit. Idziemy do tego domku i tam zabijamy Faeliana.

Kolejne zadanie to zabicie poprzez truciznę maga Rodericka. Idziemy do Fortu Sutch, bonus otrzymamy wtedy gdy nikt nas nie zauważy, znajdujemy szafkę Rodericka, musimy zamienić jego miksturę na truciznę, jeżeli ktoś nas zauważy, zabiajmy go normalnie, lecz tracimy bonus.

To jedno z fajniejszych zadań, ponieważ musimy zabić wszystkich w Summitmist Manor ( to jest coś jak „Big Brother”). Dom ten znajduje się w Skingrad. Idziemy do Skingrad gadamy z Doormanem przed wejściem, daje nam klucz i życzy powodzenia. Bonus otrzymamy wtedy gdy będziemy zabijać ich tak by inni się nie spostrzegli. Tu radziłbym zabijać ich wtedy gdy idą spać, tak jest o wiele łatwiej.

Ostatnie zadanie dla mrocznego Bractwa polega na zabiciu Adamusa Philidę, Ocheeva daje nam Strzałę „Rose of Sithis”. Tą strałą mamy zabić Philidę. Jednak mamy zabić, gdy nie ma na sobie swojego pancerza. Idziemy do Leyawiin, czekamy przy małym jeziorku z boku, aż Philida zacznie się kąpać, wtedy strzelamy z Rose, tak by nikt nas nie zauważył. Bonus wykonujemy tak: zabieramy palec Philidy razem z pierścieniem, idziemy do Imperial City do biura Philidy i podkładamy palec z pierścieniem do biurka, tak by nikt nas nie przyuważył. Gdy wrócimy do Ocheevy, daje nam notkę od Lucieny byśmy się z nim spotkali w Forcie Farragut. Tutaj jest koniec zadań dla Mrocznego Bractwa, a zaczyna się Czarna Ręka.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
Grzywacz, 21.11.2008, 23:09
Dokładnie to Lucien Lachance przyjdzie gdy zabijemy kogoś gdy będzie spał
Avatar
jackuz91, 14.04.2009, 22:49
Warto wykonywać bonusy ponieważ można dostac dodatkową kase oręż i UWAGA premię do współczynników na zawsze!!!
Avatar
Lord Zaorish, 24.10.2009, 16:28
Po zabiciu więźnia nie trzeba wracać tą samą drogą wystarczy wziąć klucz ze stolika obok i wyjść przez drzwi na końcu korytarza (po prawej stronie od celi zabitego) nikt nas nie zatrzyma po wyjściu z lochów

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.