Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Atrybuty

Atrybuty

Atrybuty
Siła

Siła
Dzięki wysokiemu atrybutowi "Siła" będziemy mogli zadawać większe obrażenia brońmi używanymi w zwarciu. Ilość przedmiotów jakie będziemy mogli udźwignąć także się zwiększy, dzięki większemu udźwigowi. Atrybutowi "Siła" podlegają umiejętności - ostrza, broń obuchowa i walka wręcz.

Inteligencja

Inteligencja
Dzięki temu atrybutowi będziemy mogli zwiększać swoją potęgę magiczną. Wysoki atrybut "Inteligencja" zapewnia dużą ilość many i możliwość kożystania z potężnych czarów. Od inteligencji zależą - mistycyzm, przyzywanie i alchemia.

Siłą Woli

Siła Woli
Dzięki niej nasz wskaźnik many będzie szybciej się odnawiał. Umiejętności zależne od siły woli - przemiana, zniszczenie i przywrócenie.

Zwinność

Zwinność
Wpływa na nasze zdolności ruchowe. Kondycję, utrzymanie równowagi podczas walki. Dodatkowo wpływa na ilość obrażeń zadawanych łukiem. Umiejętności zależne od atrybutu "Zwinność" - zabezpieczenia, celność i skradanie się.

Szybkość

Szybkość
To od tego atrybutu zależy jak szybko twoja postać będzie biegać i się poruszać. Umiejętności zależne to - atletyka, akrobatyka i lekki pancerz.

Wytrzymałość

Wytrzymałość
Wytrzymałość wpływa na ilość punktów kondycji oraz zdrowia. Dodatkowo ma wpływ na to ile zdrowia więcej będzie miała nasza postać na następnym poziomie po śnie. Ma również wpływ na to jak mocno przeciwnicy będą mogli nas zranić. Atrybuty zależne - blok, ciężki pancerz oraz płatnerstwo.

Osobowość

Osobowość
Wysoki atrybut "Osobowość" pozwala łatwiej przekonywać i wpływać na zachowanie innych osób. Podlegają jej - retoryka, handel i iluzja.

Szczęście

Szczęście
W jakiś sposób wpływa na każde twoje działanie. Do tego atrybutu nie są przypisane żadne umiejętności.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.