Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Czarna Ręka

Czarna Ręka

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 07:55
By dostać się do Czarnej ręki trzeba przejść wszystkie poprzednie misje w Mrocznym Bractwie. Po wykonaniu ostatniego zadania otrzymujemy notkę od Luciena. Czytamy ją i dowiadujemy się że chce się z nami spotkać w Forcie Farragut. Koło fortu znajduje się takie grube  puste w środku drzewo, a w nim drzwi w podłodze ( możemy równie dobrze do fortu i normalnie dojść do Luciena), przechodzimy przez nie i gadamy z Lucienem. Mówi że teraz będziemy pracować dla Czarnej Ręki, ponieważ wiadomo że w mrocznym bractwie jest jakiś zdrajca. By upewnić się że nie jest to nikt z Mrocznego Bractwa, trzeba... tak, wiem że to będzie wstrząs, ale trzeba zabić wszystkich w Sanktuarium w Cheydinhal. Idziemy zabijamy wszystkich i wracamy do fortu. Lucien jest z nas zadowolony, mówi że teraz będziemy dostawać rozkazy z „Dead Drop” ( można to przetłumaczyć jako, „zrzut umarłych”, ale chodzi tu raczej o to że będziemy zabijać), są to rozkazy od Czarnej Ręki w różnych lokacjach, które są w całym Cyrodiilu. Od Luciena za to że jesteśmy mu posłuszni dostajemy super Konia, Shadowmere.

Pierwszy rozkaz znajduję się w Hero Hill pod kamieniami. Mamy zabić pół licza, Celedaena. Znajduje się on w Leafrot Cave. Nie cackamy się z nim, po prostu kill. Ale jednak trzeba uważać, bo jest to trudny przeciwnik i ma adepta. Jednak wcale nie trzeba go zabijać. Wystarczy się do niego podkraść i wykraść mu klepsydrę. Wtedy on sam umrze. Dowiadujemy się o tym czytając pamiętnik owego licza. Opisuje on tam, jak to powoli staje się liczem i w tej klepsydrze trzyma swoją duszę. (Fragment uzupełniony dzięki Wiktorowi Koźmińskiemu)

Kolejny rozkaz znajduje się w Chorrol w krzakach, od razu koło Greak Oak. Tym razem mamy zabić rodzinę Draconis. Idziemy na farmę Applewatch do Perenni Draconis, mówimy że szukamy jej dzieci, ona myśli że chcemy im kupić prezenty i daje nam listę z położeniem jej dzieci. Gdy nam ją da zabijamy ją. Matthias znajduje się w Talos Plaza Discrit, po prostu zabić. Andreas jest właścicielem Druken Dragon Inn, jako że jest tam cały czas strażnik, Andreasa musimy sprowokować i wtedy strażnik sam go zabije. Sybilla jest dzikuską mieszkającą w Muck Valley Cavern. Cealia jest strażnikiem w Leyawiin, kiedy ją zabijemy, płacimy ( lub idziemy do więzienia), ponieważ popełniliśmy przestępstwo.

Ten rozkaz znajduje się w studni w zamku Skingrad. Trzeba zabić Khajita J’Ghaste, jest on w Brumie. Ma swój tajny pokój treningowy, który znajduje się pod schodami.

Następny rozkaz znajduje się w pudełku pod starym mostem ( Old Bridge). Tym razem celem jest psychopata, agornianin, Shaleez. Można go znaleźć w Flooded Mine. Trzeba uważać gostek jest naprawdę mocny.

By znaleźć ten rozkaz trzeba udać się do Fortu Redman i znaleźć takie pudełko, które się nazywa Coffin. „Wybrańcem” jest podróżujący Dunmer ( Dark Elf). Tu też trzeba poczekać kiedy będzie sam i zabić go dość szybko, bo jest on Mistrzem Destrukcji.

Gdy zabijemy elfa, udajemy się do Imperial City do Market Discrit, rozkaz będzie koło wejścia do kanałów, a dokładnie w Stonewall Shields. Teraz naszym celem jest Nord, barbarzyńca. Mieszka w Gnoll Mountains. Ma bardzo dobry topór, więc lepiej uważać.

Ostatni z rozkazów jest w Elfickich ruinach Nornal. Płyniemy pod wodą i znajdujemy pływające pudło, bierzemy rozkaz. Wiemy teraz że naszym celem jest Leśny elf ( Wood Elf) Ungolim w Bravilu. Wiemy także że każdej nocy jest przy posągu Lucky Old Lady ( od 6.00 P.M. do 1.00 A.M.). Nie musimy obawiać się strażników ponieważ Ungolim przekupił ich by każdej nocy gdy on tam jest, strażników tam nie było. Idziemy do Bravil i zabijamy Ungolima.

Gdy tylko go zabijemy pojawia się Lucien, wściekły na nas, ponieważ zabiliśmy członka Czarnej Ręki. Mówimy że tylko wykonywaliśmy rozkazy, odpowiada że zdrajca musi jeszcze żyć. Teraz by dowiedzieć się kto nim jest, Lucien każe nam się udać do następnej lokacji Dead Drop, czyli do Anvil za posągiem, a on ukryje się na farmie Applewatch. W Anvil za posągiem jest beczka, czaimy się koło niej. Gdy tylko do beczki podejdzie taki mały leśny elf gadamy do niego. Pytamy się co tutaj Robi itd. Przestraszony odpowiada że tylko jakiś człowiek go zaczepił i powiedział by dostarczył ten rozkaz tutaj. Mówi byśmy szli do latarni morskiej do strażnika po klucz do piwnic. Idziemy więc do strażnika latarni, mówimy że go potrzebujemy ( nie grozimy mu), on oddaje nam klucz. Idziemy do piwnic do jakby małego sanktuarium. Bierzemy dziennik zdrajcy ( Traitor’s Diary) i idziemy do Luciena na farmę Applewatch. Kiedy tam wejdziemy widzimy kilkoro ludzi ubranych w czarne szaty i powieszone na suficie zmasakrowane ciało. Podchodzi do nas jedna z tych ludzi pani i mówi że zdrajca został zabity i że trzeba odbudować Mroczne Bractwo ( dostajemy uniform Czarnej ręki) poprzez obudzenie Matki Mroku ( Night Mother) i mamy jej powiedzieć ( do 3.00 A.M.) że jesteśmy gotowi ją obudzić. Idziemy razem z nimi do Bravil do posągu Lucky Old Lady.
Wchodzimy do krypty Matki Mroku rozmawiają z nią i teraz właśnie ujawnia się prawdziwy zdrajca, zabijamy go i rozmawiamy z Matką i mówimy że jesteśmy gotowi jej służyć. Mówi byśmy wrócili do Sanktuarium razem z tą panią i raz na tydzień przychodził pod ten posąg, a Matka Mroku będzie mówiła kogo mamy zwerbować ( Mamy tylko chodzić pod ten posąg, rozmawiać z matką mroku i informacje te przekazywać tej pani, która ocalała, do Sanktuarium w Cheydinhal). Uaktywnia też nam Blade Of Woe. I to koniec Czarnej Ręki teraz wystarczy co tydzień chodzić pod posąg.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.