Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Twierdza Paladyna

Twierdza Paladyna

Data opublikowania: 03.03.2007, 15:16
Ostatnia edycja: 12.04.2012, 09:59

Twierdza Paladyna

Zakon Promiennego Serca
Idziemy do gospody "Pod Miedzianym Diademem" tam rozmawiamy z lordem Jierdanem - ten ofiaruje nam 10.000 szt. złota za wybicie potworów w jego zamku na Wzgórzu Wichrowej Włóczni. Udajemy się tam (dalszy ciąg w solucji).

  • Ta część zadania była dostępna dla wszystkich. Teraz jeśli jesteśmy paladynem, możemy przystąpić do Zakonu i wykonywać dla niego zadania.

Po ukończeniu tego questu (nie zabijajcie Firkraaga! Przynajmniej na razie) idziemy do Garrena, ten w podzięce wstawia się za nas w Zakonie Promiennego Serca (Dzielnica świątyń). Tam gadamy z Prałatem Wesselanem na pn.-zach. Zgadzamy się z tym co tam mówi i idziemy na rozmowę z Williamem Reirraciem. Dostajemy swój pokój (super) i...zadania.

Misja ratunkowa
Musimy iść na Wzgórze Umar, aby wspomóc paladynów. Zaraz na wejściu podejdzie do nas koleś i nas zaprowadzi na miejsce akcji. Bedziemy musieli załatwić: 2 Ettiny, 5 Orków i Ogrzego maga. Staramy się uwolnić wszystkich paladynów. Wracamy do Zakonu, od Reirraca dostaniemy 10.000 PD.

Biedni farmerzy
Znowu musimy udać sie na Wzgórze. Naszym zadaniem jest spotkać się z Baronem w tawernie. Jednak zanim to zrobimy rozmawiamy z rolnikami przed tawerną - dowiadujemy się od nich całej prawdy o Baronie. Wchodzimy do środka. Po wyjaśnieniu sobie kilku spraw z Baronem, rozpoczyna sie walka (walczymy w obronie farmerów), powiedzmy sobie szczerze, nie za trudna. Wychodzimy i jeszcze raz rozmawiamy z farmerami - podziękują nam za pomoc. Wracamy do Zakonu. Reirrac "da" nam 25.000 PD.

Ochrona Tyrianny
Pewna rodzina (Jutrzenków) została wymordowana. Przeżyła tylko córka - Tyrianna. Musimy udać się do budynku (na wsch. od świątyni Oghmy) w Dokach. Tam ukrywa sie owa dziewczyna. Mamy ją chronić dopóty, dopóki nie przyjdzie jej wujo. Co jakiś czas zjawiać się będą zabójcy - a my musimy chronić dziewuchę. Za jakiś czas przyjdzie wujek. Nie wygląda przekonująco. W rozmowie z nim mówimy mu żeby chwilę zaczekał. Rzucamy Wykrycie zła (umiejętność paladyna lub czar kapłana) i co sie okazuje - jest zły. No to co robimy? Przez łeb z miecza i do rowu. Wracamy do Zakonu - okazuje się, że dobrze zrobiliśmy, ufff. Prawdziwego wujka porwali. My w nagrodę dostajemy 25.000 PD i Pawęż +2 i pełną zbroje płytową Duma Legionu +2. Obydwa przedmioty średnie są zaprawdę.

Święty mściciel
Musimy odzyskać paladyński miecz - Karsomir. Jeżeli jeszcze nie zabiliście Firkraaga to właśnie będziecie mieli okazje to zrobić. Udajemy się do zamku na Wzgórzu wichrowej Włóczni i zabijamy Firkraaga (jak to zrobić? Patrz: dział Przeciwnicy). Przy jego zwłokach odnajdziemy owy miecz, łuski czerwonego smoka (robimy zbroję u Cromwella), Płaszcz Tarczy, 1500 szt. złota i zwój z czarem Niewidzialny myśliwy. Za ubicie smoka dostaniemy 64.000 PD. A po powrocie do Reirraca kolejne 35.000.

No i... to już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść...

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.