Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Twierdza Druida

Twierdza Druida

Data opublikowania: 27.02.2007, 10:54
Ostatnia edycja: 17.09.2007, 23:00

Twierdza Druida

Gaj Druidów
Aby rozpocząć "zdobywanie" twierdzy musimy udać sie do Bram miasta. Tam Flydian poprosi nas o rozwiązania problemu ataku zwierząt w Targowie (i zaznaczy to miejsce na mapie). Udajemy sie do Targowa. W pd.-wsch. cz. miasta jest dom burmistrza, który opowie nam szczegóły. Przetrzymuje również więźnia - Cernda w piwnicach do których wejście znajduje się w pomieszczeniu na zach. Rozmawiamy z Cerndem, który pokaże nam lokalizację Gaju Druidów. Chyba wiecie gdzie musimy teraz iść ? Na północy tej lokacji znajdziemy coś w stylu Stonehage, a za nimi wejście do jaskini. Tam musimy wyzwać na pojedynek Druidkę Cienia - Faldorn (jeżeli nie mamy druida w drużynie, to prosimy o pomoc Cernda, który jest nieopodal bloków kamiennych na zew.). Walka nie należy do trudnych. Zostaje także wybrany nowy Wielki Druid.
  • Ta część zadania była dostępna dla wszystkich. Teraz jeśli jesteśmy druidem na min 14 poz. możemy objąć zwierzchnictwo nad Gajem.

Wyzywamy na pojedynek, druida - łatwiznę i zostajemy nowym Wielkim Druidem. Yeah!

Trolli Szaman - Nilthiri
Po pojedynku odpoczywamy (w tej samej jaskini) i pojawia się Duch Gaju, wyznacza nam zadanie - zabić Trolle i ich Szamana. Do pomocy dostajemy fajnie wyglądającą maczugę - Korzeń Cierpienia 1K6+1, +3 przeciwko istotom nienaturalnym, +1 obrażeń od kwasu - przyda się w walce z trollami. Legowisko Trolli znajduje się na Trollim Kopcu w pd.-zach. cz. Gaju Druidów. W środku spotkamy dużo Trolli (szczególna uwaga na duchowe) i skarby: włócznię Jednorożca i Bransolety Łucznictwa: +2 do TraK0. Szukany przez nas szaman - Nilthiri jest na wsch. od Kopca w towarzystwie Trolli. Po zabiciu całej (za szamana 10.000 PD) zgrai pojawi sie Duch Gaju i podziękuję nam za pomoc. Każda osoba z naszej drużyny otrzyma również 18.500 PD.

Loren opętany przez Chaos
Po paru dniach znowu idziemy do naszej jaskini w Gaju Druidów i tam odpoczywamy. Znowu pojawia się Duch. Prosi nas o uratowanie opętanego chłopca - Lorena z Targowa, syna Marka. Chłopiec znajduje się na pd. miasta, między namiotami Geniuszy. Podczas rozmowy z nim, mówimy mu aby wypędził z siebie duchy (odp. 3,1,1,1,1). Pojawia sie zjawa - Chaos, posyłamy ją do piachu (?) - 12.000 PD. Zjawia się Duch Gaju, dziękuje nam za pomoc (każda osoba otrzyma 20.500 PD) i ofiarowuje Figurkę Złotego Lwa...

Ta mała figurka to doskonała replika miniaturowego lwa. Gdy wypowiedziane zostanie odpowiednie słowo, lew rośnie do zwyczajnych proporcji, stając się żyjącym, oddychającym olbrzymim kocurem. Słucha on poleceń właściciela. Pozostaje żywy przez pięć minut, albo do chwili, kiedy zostanie zabity, w której to chwili znowu staje się figurką.

Złoty Lew Joolon może rzucić na siebie:

  • Rozmycie
  • Płaszcz Strachu

Jest odporny na:

  • Uroki
  • Strach
  • Truciznę
  • zwykłe bronie

-Ma 45 pkt. życia
-KP 6
-3 ataki na rundę
-jego pazury zadają 1K12 +1 obrażeń.

Zwierz pomaga nam przez 5 minut.

I to niestety wszystkie zadania dla druida...

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.