Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Targowo

Targowo

Data opublikowania: 25.03.2007, 16:48
Ostatnia edycja: 25.09.2007, 00:52

Targowo
 1. Wyjście z miasta.
 2. Świątynia Waukeen - tutaj min. "pracuje" zły kapłan Berl. Patrz: Quest Mazzy.
 3. Dom burmistrza - burmistrz Logan Coprith (w pierwszym pomieszczeniu na prawo) zleci nam dwa zadania: rozwiązanie problemu zwierząt i uporanie się z dżinami [5]. W piwnicach tego budynku w celi znajduje się Cernd.
 4. Rynek w Targowie - od sprzedawców możemy kupić dużo ciekawych przedmiotów. Sprzedaje tu też gnom Wallace - patrz: Quest Mazzy.
 5. Namiot dżinów Dao - dżinowie wprowadzili embargo i totalnie zmonopolizowali handel w Targowie. W zamian za opuszczenie miasta chcą głowę Rakshasy - Adrathy z Gaju druidów. Przed wejściem do namiotu jest dżin posiadajacy bardzo ciekawą rzecz (trzeba go okraść) - butelkę za pomocą której możemy przyzwać Ifrita!
 6. Pub Vyatriego - zwykła gospoda.
 7. Posiadłość Alibakkarów - kiedy staniemy się bohaterami miasta Targowo podejdzie do nas przedstawiciel tego rodu i poprosi nas o zdobycie Opończy Waukeen z grobowca [12]. Jednak my opończę oddamy burmistrzowi [3].
 8. Dom Tiris - po wykonaniu zadania z dzinami podejdzie do nas Jenia - matka Tiris. Poprosi nas o pomoc. Idziemy do Tirisa i okazuje się, że został on i jego dziewczyna porwani przez ludzi bez skóry. Jednak jemu udało sie uciec. Idziemy do wyjścia z miasta [1] spotykamy tam łowcę Darsidiana Moora - ten mówi, ze też widział osobnika bez skóry w pobliżu [14]. Idziemy tam, zabijamy "bezskórników" (nie słuchamy ich mówiąc, ze ta osoba co tam leży to Reijek - to pułapka), a na Raissę rzucamy czar Przywrócenie - 30.000 PD i reputacja +1.
 9. Fontanna - kiedy staniemy się bohaterami miasta Targowo, ludzie na fontannie w murują pomniki naszych bohaterów! Na prawo od fontanny jest natręt Neeber wysłuchujemy go (ok. 15 razy) i dostajemy pociski +2 i każdy z naszych bohaterów dostanie 1.000 PD!
 10. Kowal - będziemy mogli kupić od niego kilka średniawych przedmiotów.
 11. Dom Fentana - dom Mazzy - patrz: Quest Mazzy.
 12. Krypta w Targowie - znajduje się tu Opończa Waukeen broniona przez szkieletów wojowników.
 13. Posiadłość Lurraxorów - kiedy staniemy się bohaterami miasta Targowo podejdzie do nas przedstawiciel tego rodu i poprosi nas o zdobycie Opończy Waukeen z grobowca [12]. Jednak my opończę oddamy burmistrzowi [3].
 14. Tutaj odnajdziemy Reijeka - łowcę skór - patrz: [8].

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
huki the kafar, 16.09.2008, 22:39
nie wiem czy to tylko w rozszerzeniu czy edycji kolekcjonerskiej, ale po wyjściu z podmroku w targowie pojawia się kupiec(koło Wallace'a), który ma bardzo fajny sprzęt(np. płaszcz przesunięcia, niezły młot do rzucania, łuk strzelający strzałami zimna do którego nie trzeba amunicji i pare innych broni). Warty odwiedzenia, szczególnie jeśli się jest kolekcjonerem

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.