Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Suldanessellar

Suldanessellar

Data opublikowania: 25.03.2007, 16:17
Ostatnia edycja: 25.09.2007, 01:04

Suldanessellar
 1. Wyjście z tego przepieknego miasta elfów.
 2. Dom rogu - w tym budynku odnajdziemy Kamienny Róg (oraz trzy golemy do ubicia) - potrzebny do otworzenia przejścia w Pałacu [10].
 3. Dom Talizmanu - w środku na prawo odnajdziemy Zagadkową Szkatułkę Elfów musimy na niej nacisnąć kolejno:
  1. Runę Corellana Larethiana.
  2. Symbol Rillifana.
  3. Elfi Symbol Wody.
  4. Runę oznaczającą Drzewo Życia.
  W nagrodę dostaniemy Talizman Rillifana potrzebny w Świątyni [5].
 4. Dom kapłana - znajdziemy tu czar Zatrzymanie czasu Runę elfiego kapłana - ułatwiającą nam zagadkę z [3].
 5. Świątynia Rillifane'a - w środku niej napotkamymaga Suneera, demona Glabarezu, Żelaznego Golema, Rakshasę. Po uporaniu się z całym towarzystwem w ołtarzu składamy: Talizman Rillifana [3], Księżycowe Ostrze [9] i Złoty Kielich Życia [7]. Po chwili pojawia sie Awatar Rillifane'a, który ofiaruje nam Kostur Lasów +4 (+3 do KP i przyzywanie Pokracznego kopacza - najlepsza laska dla druida w Cieniach Amn) oraz przyzywa Duchy Lasu, które rozprawią się z pozostałymi pomagierami Irenicusa.
 6. Dom kapłanki Demin - przed jej domem będziemy musieli załatwić demona i maga (trudna walka). W środku odnajdziemy kapłankę atakowaną przez 3 Rakshasy (przy zwłokach jednego z nich odnajdziemy pas podnoszący siłę do 20!) - musimy sie z nim szybko uporać, bo inaczej zgładzą kapłankę. Po wszystkim kapłanka wyjaśni nam co mamy robić aby uratować Drzewo Życia.
 7. Smok Nizidramanii'yt (świetne ćwiczenie na wymowę) - w tej lokacji odnajdziemy smoka Nizidr...załóżmy Niziego. Nie ma sensu z nim pertraktować. Po zabiciu go odnajdziemy Złoty Kielich Życia potrzebny w [5] i Kolczugę Pieśniarza Klingi +4 (do ulepszenia u Cespenara).
 8. Dom Harfiarza - znajdziemy tu Kamienną Harfę potrzebną do otworzenia przejścia w Pałacu [10].
 9. Dom Księżyca - będziemy tu swiadkami ciekawej scenki elf kamikaze poświęca się dla nas (miedzy innymi) zabijając Balora. Przy jego zwłokach znajdziemy Księżycowe ostrze potrzebne w świątyni [5].
 10. Pałac - kiedy obudzimy Awatara [5], będziemy mogli wejść do środka (przed wejściem pojawi się elf-sprzedawca, możemy posprzedawać parę rzeczy). W środku z drzewa zabieramy orzechy, a w następnym pomieszczeniu do posągów dołączamy Kamienną Harfę [8] i Kamienny Róg [2] i idziemy odkrytym sekretnym przejściem na spotkanie przeznaczeniu...

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.