Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Płaszcz Montolio

Płaszcz Montolio

Data opublikowania: 20.04.2007, 15:34
Ostatnia edycja: 18.09.2007, 22:32
Płaszcz Montolio
To legendarny płaszcz Montolio DeBrouchee - niewidomego starca, który był nauczycielem słynnego łowcy, elfa Drizzta Do`underna. Podobnie jak uczeń, Montolio także opanował w mistrzowski sposób walkę dwiema mieczami jednocześnie.

Statystyki:
Specjalne:
  • +1 do KP
  • +1 do wszystkich rzutów obronnych
  • +2 do TraKO
Może używać:
-Łowca

Komentarz: Jest chyba najlepszym płaszczem dla łowcy i tylko on może go nosić (nie mówiąc o złodziejach z umiejętnością Używanie dowolnego przedmiotu). Warto mieć tę "kapotę", jeżeli jesteśmy łowcą lub mamy Valygara w drużynie.

Ocena: 90%

Jak go zdobyć: Cespenar potrzebuje 3 części:
  • Płaszcz Montolio - w centrum Amkethran spotykamy córkę burmistrza - Asanę w towarzystwie niezbyt przyjaźnie nastawionych do niej najemników, w dodatku grożących tej niewieście. Burmistrz prosi abyśmy pomogli rozwiązać ów konflikt. Najemnicy twierdzą, że dziewczyna ukradła ich szmal. Możemy zapłacić im 5.000 szt. złota (przy charyzmie >16 3.000szt.) lub wyrżnąć głąbów. Po całym zamieszaniu burmistrz da nam ten oto płaszcz.
  • Zapięcie Montolia - na IV poz. Twierdzy strażnika w pomieszczeniu na pd. znajduje się wielkie "coś" przypominające smoka. W jego łbie odnajdziemy interesującą nas rzecz.
Cena: 5.000 szt. złota.

<< Wróć

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.