Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Nowy dział na Strefie - Guild Wars

Nowy dział na Strefie - Guild Wars

Data opublikowania: 21.01.2007, 18:42
Tagi:
Oprócz dodania dzisiaj całego działu poświęconego Titan Quest, do naszych zasobów dołącza także dział o po drugim, zaraz po World of Warcraft najpopularniejszym MMoRPGu czyli Guild Wars.

W dziale oprócz recenzji znajdziecie obszerny artykuł zawierający porady zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych graczy, opisy wszystkich profesji i nie tylko.
Guild Wars Guild Wars Guild Wars

W odległym królestwie Ascalonu, którego mieszkańcy od wieków toczą zaciekłą walkę z dziką i brutalną rasą kotoludzi znanych jako Charr dawno temu wybudowano potężny mur, by powstrzymać powtarzające się inwazje. Niestety – przeciwnik, choć dziki, dysponował potężną magią i po latach względnego spokoju zaatakował z całą mocą – woda obróciła się w smołę, a żyzna ziemia w pustynię, cały kraj zbombardowały potężne magiczne pociski...

Więcej...

Komentarze

Avatar
Frey, 21.01.2007, 19:18
Muszę przyznać, że nawet mnie trochę zaskoczył, ze dział GW już się pojawił ;) kawał dobrej roboty panowie i jedziemy dalej ;)
Avatar
Frey, 21.01.2007, 19:20
o zapomniałem dodać, ze wiele osób pisało, że dziwiło ich, że nie ma u nas działu GW, no i proszę bardzo właśnie, takowy się pojawił ;)

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.