Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Guild Wars Celestial Tournament

Guild Wars Celestial Tournament

Data opublikowania: 12.02.2007, 17:40
Tagi:
AreaNet zmieniła zasady Guild Wars Celestial Tournament dotyczące graczy zgłoszonych do turnieju z jednej gildii (jest to 8 osób głównych oraz 2 dodatkowe).

Guild Wars Celestial Tournament jest to wydarzenie, które ma służyć do przystosowania graczy do przejścia na tryb zautomatyzowanych turniejów, w których do każdego eventu będzie dopuszczone 8 osób.

Każdego dnia będzie odbywać się do 3 turniejów. Ośmiu różnych, wybranych graczy będzie brało udział w poszczególnych eventach, dlatego też gildie nie będą wystawiać graczy na każdy sezon lecz na każdy event osobno.

Liczba nagród jest taka ilu graczy będzie występować w evencie - 8. Po ukończeniu turnieju, każdy lider teamu ma OBOWIĄZEK o powiadomieniu AreaNet o osobach, które brały udział w evencie.
Łączna wartość nagród dla ośmiu najlepszych gildii wynosi 7.000 $

 Regulamin

Wszyscy gracze i gildie, które spełnią poniższe warunki zostaną dopuszczeni do turnieju: Wszystkie gildie zostaną dopuszczone do turnieju oprócz tych, które w składach mają pracowników Ncsoftu, ArenaNet, ich krewnych czy ludzi z nimi powiązanych, bądź też gildie, które zostały zdyskwalifikowane z innych powodów.

 Gildie będą dyskwalifikowane jeżeli wcześniej zostały zbanowane z jakiegokolwiek powodu, bądź naruszyły regulamin użytkownika. Jeśli indywidualni gracze będą dyskwalifikowani, to samo czeka całą gildię.

  Uwagi

Wszystkie zasady zawarte w uniwersalnym regulaminie turniejowym obowiązują również podczas tego eventu.

 Aby mieć prawo do wzięcia udziału w GWCT trzeba spełnić kilka warunków:

Najpóźniej 1 lutego 2007 roku kończyć 16 lat. Gracze poniżej 18 lat będą musieli mieć zgodę rodzica albo prawnego opiekuna na otrzymanie nagród. Poza tym, każdy uczestnik musi mieć dostęp do internetu i peceta.

 Gracz musi posiadać własną kopię gry Guild Wars, Factions bądź Nightfall, zgodną z regulaminem użytkownika.

 Jeden gracz może zostać przydzielony tylko do jednego eventu, niezależnie czy ma więcej kont czy nie.

 Uczestnik powinien zapoznać się z regulaminem GWCT i uniwersalnym regulaminem turniejowym.

Rejestracja

Każda gildia zainteresowana wzięciem udziału w GWCT powinna wysłać maila na adres tournament@arena.net, i takie zgłoszenie powinno do ANet  do 14 lutego 2007 r, do godziny 19:00 GMT.

 Lista graczy z jednej gildii (od sześciu do dziesięciu) musi zostać dołączona do zgłoszenia turniejowego. Gracze wymienieni na tej liście muszą pozostać jej członkami przez cały czas trwania turnieju. Gracze, którzy odejdą od gildii w trakcie trwania turnieju, po pierwsze sami siebie zdyskwalifikują i odetną drogę do indywidualnych rozgrywek, po drugie mogą doprowadzić do klasyfikacji całej gildii.

 Każda gildia musi wyznaczyć jednego gracza, który przejmie rolę lidera drużyny. To on będzie odpowiedzialny za odbieranie nagród i ewentualny kontakt co do walk turniejowych. W jego obowiązku będzie też dostarczani screenów na adres tournament@arena.net.

 Każdy lider drużyny jest zobowiązany do zebrania i przesłania poniższych informacji o każdym członku drużyny na adres tournament@arena.net :

Adres

Kraj

E-mail

Numer telefonu

Data urodzenia

Nicki postaci z konta

 Tylko gracze, którzy zostaną umieszczeni w tabelach będą mogli brać udział w GWCT.

 Jeżeli gracz nie jest w stanie pojawić się na meczu, gildia może wystawić zamiast niego hencha. Żadnych bohaterów ;)

 Struktura turnieju

GWCT będzie składał się kilkudziesięciu rund, w zależności od ilości chętnych. Pod koniec pierwszej części rozgrywek pierwszych szesnaście gildii otrzyma zaproszenie do drugiej części, podczas której poznamy końcowy wynik całego turnieju.

 Pierwsza część turnieju będzie trwała sześć tygodni, do rozgrywek indywidualnych. Listy z dokładną rozpiską meczy zostaną wysłane do liderów drużyn, którego obowiązkiem będzie poinformowanie zawodników o planowanych rozgrywkach.

 
Do pierwszej rundy całego turnieju gildie zostaną wybrane losowo.

Harmonogram turnieju

GWCT rozpocznie się 16 lutego o 19:00 GMT. Liczba rund będzie zależała od liczby zgłoszonych gildii.

Gildie biorące udział w turnieju mają cztery dni na skontaktowanie się, umówienie i zagranie planowego meczu z przeciwnikiem. Długość rund zostanie określona w mailu jaki otrzymają wszyscy liderzy drużyn.

Do lidera drużyny będzie należało skontaktowanie się z przeciwnikiem i ustalenie godziny meczu. Należy pamiętać, że jest to turniej międzynarodowy, odbywać się będzie zatem w różnych strefach czasowych.

Informacje dotyczące meczy

Lider drużyny zobowiązany jest do wysłania screena z wynikiem na adres tournament@arena.net. Powinny zostać wysłane dwa zdjątka: wynik meczu i skład dryżyny. Należy również dodać czas w jakim screen został zrobiony.

Jeżeli taki mail nie zostanie wysłany na podany adres, mecz będzie liczył się dla obu gildii jako przegrana.

Jeśli gildia spóźnia się na mecz 20min, lider drużyny czekającej na mecz wysyła wiadomość do wskazanego Admina by powiadomić o zaistniałej sytuacji. Wówczas gildia, która się pojawiła wygrywa walkowerem.

Wszystkie gildie, które nie pojawiły się na planowych meczach zostaną wykluczone z turnieju chyba, że skontaktowały się wcześniej ze swoim przeciwnikiem lub wysłały maila na tournament@arena.net wyjaśniając powód nieobecności. Wówczas konsekwencje nie będą wyciągane. Taka usprawiedliwiona nieobecność jest możliwa tylko raz.

Druga część

Po zakończonej pierwszej części turnieju pierwsze szesnaście gildii  dostanie zaproszenie do rozgrywek indywidualnych.

Jeżeli dojdzie do remisu o wyniku meczu przesądzą: to ile meczy w pierwszej części turnieju walk wygrali/przegrali przeciwnicy, liczba wygranych/przegranych walk przeciwnej gildii, liczba wygranych/przegranych meczy/walk twojej gildii, plus ladder turniejowy.

 

Rundy drugiej części turnieju zaczynają się:

1. 31 marca, 16:00 GMT

2. 31 marca, 19:00 GMT

3. 1 kwietnia, 16:00 GMT

4. 1 kwietnia, 19:00 GMT

Nagrody

1 miejsce: karty ATI Radeon X1950 XTX, złoto, złoty cape,

2 miejsce: karty ATI Radeon X1650 PRO, srebrny cape

3 – 4 miejsce: myszki laserowe G5 Logitecha, srebrny cape

5 – 8 miejsce: podkładki pod mysz Thermaltake Gamma Pad, srebrny cape

9 – 16 miejsce: srebrny cape

17 – 32 miejsce: brązowy cape

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.