Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Goblińskie kłopoty

Goblińskie kłopotyWędrując drogą na południe i lekko na wschód z Cesarskiego Miasta natkniemy się na dziwną wieś - Cropsford. Gdy udamy się do obozu Crestbride pokazanego na powyższej mapce i porozmawiamy z Mirisą na temat okolicznych gobliów dowiemy się mniej więcej o co chodzi. Okaże się bowiem, że w pobliżu toczą wojnę ze sobą dwa golbińskie plemiona. Musimy pozbyć się po prostu jednego z nich. Najprostszym sposobem jest wykradnięcie przedmiotu o nazwie "Kostur totemiczny" z jaskini o nazwie "Pęknięty pień". Jest to droga wyboru dla postaci wyszkolonych w skradaniu się i eliminowaniu celów z daleka, po cichu. Drugą opcją jest wybić jaskinię "Pęknięta kłoda" w pień, co oczywiście takie proste nie jest na początku gry. Trzecią, najbardziej trudną opcją jest pozbycie się wszystkiego co się rusza w obu jaskiniach :)
Dobrą radą jest nie pakowanie się prosto w środek wojny, najlepiej poczekać aż gobliny same się pozabijają, a dopiero na koniec wkroczyć i dobić tych co ocaleli.
Po skończonym zdadaniu rozmawiamy z Barthalem w obozie. Powie on nam byśmy wrócili po kilku tygodniach by zobaczyć nowe Cropsford.
Oczywiście jesteśmy tam mile widziani...

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.