Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Pole śmierci

Pole śmierci

Ostatnia edycja: 11.04.2012, 23:14
Valus Odiil, którego spotkamy w karczmie "Pod Siwą Kobyłą" w Chorrol obawia się o swoich dwóch synów, którzy mają zamiar wyruszyć przeciwko potworom nękającym farmę ojca i okoliczne lasy.

Oblivion

Po rozmowie z Valusem, możemy przyłączyć się do jego braci. Wcześniej dla początkujących lepiej byłoby się przygotować do niewielkiej bitwy. Zaopatrzyć się w mikstury leczenia/many, czary oraz jako takie opancerzenie i uzbrojenie.
Po oczyszczeniu naszego ekwipunku z zbędnych przedmiotów i zastąpienia ich lepszymi udajemy się do opactwa nieopodal Chorrol. Tam przed wejściem napotkamy dwóch synów Valusa Odiil'a.
Po krótkiej rozmowie udajemy się z nimi na farmę - oni niestety idą znacznie wolniej niż my biegniemy.
Po dotarciu na farmę udamy się wraz z nimi na pole. Tam rozpocznie się po kilkunastu sekundach bitwa z goblinami. Z dwóch stron będą nadchodzić w kilku falach po kilku osobników, a pod koniec przyjdą wraz z goblinem wojownikiem, z którym początkujące postacie mogą mieć problemy.
Po pokonaniu stworów wracamy wraz z braćmi do miasta, a następnie do Valusa po nagrodę - magiczny miecz (nic specjalnego...).

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.