Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Cień nad Hackdirt

Cień nad Hackdirt

Jak to głosi pewna reklama...
W podskokach poprzez las... odnajdziemy niewielką, niemal doszczętnie spaloną wioskę. Niedaleko Hackdirt jest również fort wypełniony wampirami - lepiej zostawić je sobie na później.

Oblivion

Panuje w niej dość dziwny zwyczaj "nielubienia" nowo przybytych osób - wszyscy poza jednym NPC będą do nas nastawieni wrogo. Przedstawiciele Hackdirt nie są dobrze uzbrojeni - albo noszą futra, albo wcale nie posiadają pancerza. W jednym z domów lub w jednych zgliszczach znajdziemy przejście do jaskiń pod Hackdirt. Pod wsią czeka nas mała sprzeczka z kilkoma uzbrojonymi w maczugi przeciwnikami, najlepiej oczyścić całą jaskinię. Przy kilku z nich znajdziemy klucz, będzie on nam potrzebny do otwarcia klatki, w której zobaczymy żywą istotę. Opowie ona nam, że została porwana przez tych ludzi i prawdopodobnie zrobią jej krzywdę tej nocy. Poprosi nas o uwolnienie i eskortę do jej matki w Charrol. Jeżeli nie przeżyje musimy powiedzieć jej matce co się stało.
Na powierzchni może nas zaatakować kilku mieszkańców, lecz nie powinni stanowić dużego zagrożenia.
Dar-Ma powie nam, że nie zostawi tutaj swojego konia imieniem Kwiat. Teraz rozpocznie się najgorsze - powolne odstawienie Dar-Ma poza wieś. Tam, gdy z nią porozmawiamy podziękuje nam i powie, żebyśmy zobaczyli się u jej matki w Charrol (sklep Towary z północy).
W nagrodę po rozmowie z matką Dar-Ma otrzymamy darmową naukę w zakresie handlu.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Brak komentarzy. Może będziesz pierwszy?

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.