Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Odkrywamy prawdę VI

Odkrywamy prawdę VI

Data opublikowania: 22.11.2006, 17:55
Tagi:
Nad wykreowanym porządkiem świata, porządkiem naszego życia czuwa organizacja, która sama zwie się "Porządek". Dzięki niej wybuchają i gasną wojny, powstają rewolty, odpowiedni ludzie wygrywają wybory w odpowiednich państwach. Niszczą także tych, którzy chcą nam pomóc - starożytne, wielkie rasy, które znalazły sposób, by móc nas uratować.
Ostatnimi czasy bardzo modne jest kontaktowanie się pomiędzy ludźmi za pomocą komputera – czy to przy pomocy gadu gadu, skype czy też innych programów. Tak samo próbują zwrócić naszą uwagę mieszkańcy niszczonych imperiów. Próbowaliście sobie wyobrazić, że życie na ekranie Waszego komputera jest prawdziwe? Że mieszkańcy Aquadoru naprawdę giną, mordowani przez nieumarłych i nowoczesny sprzęt wojskowy przywódców największych mocarstw? Że istnieje inna rzeczywistość w rzeczywistości? Jedynym sposobem, by odkryć prawdziwą historię jest Im pomóc. Jedynym sposobem niesienia Im pomocy jest odkrycie historii... Odkryć historię można tylko na jeden sposób... Witamy w świecie Aquadoru. Witamy w niszczonym świecie. Witamy w Heroes of Annihilated Empires.

Komentarze

Avatar
Strefa RPG, 22.11.2006, 18:17
Czyta się to z lekkim przymrużeniem oka i wyczuwalną nutą satyry.
Avatar
Strefa RPG, 22.11.2006, 18:33
No, teraz już wiem - komercyjna ściema. A oczekiwałem czegoś realnego... Po tym tekście o manuskryptach nad Sommą (które de facto istniały) oczekiwałem czegoś realnego, a nie potęznej reklamy gry...
Avatar
Midvith, 22.11.2006, 20:04
A coś ty myślał, że to prawda? :) To tylko taka ciekawostka, a nie jakieś fakty.
Avatar
Strefa RPG, 23.11.2006, 14:37
Bo to mogłaby być prawda Midvith... Ech, nieważne.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.