Zareklamuj się na Strefie »
Nie masz jeszcze konta?
» Zarejestruj się
» Przypomnij hasło
Zadania - Legion Cesarski

Zadania - Legion Cesarski

Ostatnia edycja: 12.04.2012, 11:51

I. Do legionu możemy się przyłączyć tylko i wyłącznie w Gnisis. Generał Darius przyjmie nas chętnie i da nam mundur.

1.Na początek Generał Darius każe nam zdobyć akt własności kopalni. Akt ten ma Wdowa Vadbas mieszkająca w Gnisis.Gdy odwiedzimy wdowę powie nam ona byśmy poszli do kopalni. W kopalni spotykamy ducha Mansilamata Vadbasa. Mówi nam on swoją historię i każe pokazać topór Dariusowi. Topór leży na dnie jeziorka za duchem. Aby go zdobyć musimy zanurkować. Odnosimy go Dariusowi i przy okazji zabijamy mordercę Lugruba-gro-Ogduma. Możemy też dac 50 septimów w datku na Wdowę. Darius będzie nas bardziej lubił.

2.Musimy uratować Madurę Seran która została porwana przez popielnych. W tym celu udajemy się do Ald Velothi i szukamy dookoła miasta. Namiot leży w przeciwnym kierunku niż ruiny. Najlepiej zabić popielnych zamiast płacić im 5000.Potem musimy już tylko odprowadzić Madur do Ald.

3.Pewna poborczyni podatkowa Ragash-gra-Shuzgob nie wraca bardzo długo z Avis Drelen- wieży w której mieszka Baldas. Tu są dwa rozwiązania. Albo pójdziemy do Baldasa i go przekupimy by dał nam klucz do celi albo idziemy do więzienia i po prostu otwieramy celę wytrychem lub zaklęciem.

4.Generał Darius podejrzewa zdradę. Musimy się popytać żołnierzy o kult talosa a dowiemy się że Otius Maro jest w to zamieszany. Idziemy i rozmawiamy z Otiusem na temat kultu. Daje on nam klucz i każe zejść tajnym przejściem do ołtarza i przejżeć plany. Gdy je zabierzemy zaatakuje nas ten legionista który pilnuje planów i Otus. Po tym wracamy do Dariusa.

II. Zadania U Radda-Kamienne-Serce

1. Musimy zdobyć złom. To prościutkie zadanie. Złom leży na przykład w beczkach tam gdzie zabijamy gariusa Siwego lub wchodzimy do Artganth i tam szukamy.

2. Radd każe nam uratować kapłana imieniem Jocien Ancois którego porwali wygnani popielni z obozu Erebeninsun. Najpierw musimy zapytać członków plemienia o Jociena. Potem musimy odszukać jurtę mushetry. Możemy iść za kartkami które zostawił Jocien. Potem zabijamy Mushetry i rozmawiamy z kapłanem.

3. Musimy udać się do Gnaar Mok i uratować Dandsę z Abernanit. Ta jaskinia leży na wybrzeżu przy Gnaar Mok.Zabijamy 3 słabych przeciwników i wyprowadzamy Dandsę.

4. Musimy zabić 2 netche w okresie godowym. Udajemy się do Gnaar mok i je zabijamy.

5. Musimy zabić Sorkvilda Kruka. W tym celu udajemy się do Dragon Fel do wieży Sokvilda Kruka. Zabijamy jego razem z obstawą. UWAGA!! Z ciała Sorkwilda zabieramy Maskę Clawiusa Złośliwego!!

III. Zadania u Imsin Śniącej

1.Musimy udowodnić że Drinar Varyon przemyca dwemerowe Artefakty. Idziemy więc do jego domu który jest niedaleko Izby Rajców w Ald'ruhn. Musimy znaleść rurkę między glinianymi garnkami. Potem odnosimy ją Imsin.

2.Musimy uwolnić porwanego gwardzistę Joncisa Dolmaxa. Jest on przetrzymywany w Ashurnibibi. Te ruiny leżą na zachód od Hla Oad. Musimy wybić wszystkich przeciwników (głównie orków) i wejść do ruin. Tam będziemy mysieli trochę poływać aż dotrzemy do Joncisa.

3.Musimy odzyskać rękawicę którą Salynowi Sarethiemu dała Ilmeni Dren. TerazVarona Nelas ją ukradła i terroryzuje gwardzistę. Musimy odzyskać rękawicę a w tym celu udajemy się do jaskini Assumanu leżącej na Południowy wschód od Ald Redaynia. Wystarczy że babka będzie nas lubiła na 80 a odda rękawicę dobrowolnie. Potem musimy ją już tylko dostarczyć Ilsmin.

IV. Zadania u Fralda Białego.

1.Musimy udowodnić Gwardzistom Viveka że Legioniści są wykształceni i znają się na poezji. Idziemy do Salyna Sarethiego w Upiornej Bramie i wyzywamy go na pojedynek. UWAGA!! Tu trzeba mieć ściągniętą łatkę dialogue. Gdy już zaczniemy pojedynek zawsze trzeba wybierać trzeci wers.

2.Musimy zabić Honthjolfa- zdrajcę Legionu. Tu nie dam wam bliższych informacji bo zabiłem go kiedyś i nie pamiętam gdzie on był.

3.Musimy zamknąć Suryna Athonesa który obraża legion. Musimy pójść do Vivec i do pałacu sprawiedliwości tam gdzie stoi Barel Sala. Musimy go sprowokować jeśli nie chcemy płacić kary. A jak chcemy to przychodzimy i go zabijamy.

V. Zdania u Rycerza Cesarskiego Smoka

1.Musimy znaleźć KIRYS BOGóW. Vatinus da nam klucz do kaplicy skąd został skradziony. Musimy znaleźć tajne przejście w ścianie kaplicy. Potem zabić legionistę- zdrajcę który ukradł kirys. Do podziemi prowadzi również inne wejście a mianowicie trzeba trochę ponurkować a znajdziemy wejście do groty.

2.Tym razem musimy odzyskać Chryzamer- ma go pewna czarodziejka mieszkająca w Anabi jaskini na zachód od Sardith Mora. Musimy zabić ją i Atronachy które ją strzegą. Miecz znajduje się przy jej ciele.

Aby stać się Rycerzem Cesarskiego Smoka musimy wyzwać Vatinusa Varro na pojedynek. Jest on twardym przeciwnikiem lecz do pokonania.

Wyszukiwarka

Zainteresował Cię temat? Chcesz przeczytać więcej? Znajdź podobne artykuły dzięki naszej wyszukiwarce:

Komentarze

Avatar
viro95, 28.09.2011, 12:56
Jak zdobyc łatke dialogue potrzebna do misji dla Fralda Białego? Mógłbym prosic o link?
Pozdrawiam.

Napisz komentarz

Komentowanie tylko dla zalogowanych użytkowników.